Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom! Akkor kiveszem alulrol. Es akkor atjon rendesen a femy. Ugyis a szembejovoket vakitja nem engem. Az a patentos dolog hogy nez ki? Merrefele kene nyomnom a csavarhuzot?
hát én megnéztem de nem láttam semmit h alul vagy felül lenne, meg nekem az újabbfajta lámpa van benne szal nemtom hogy ugyanolyan e a belseje.
Maga a projektoron belul. Lehet h csak akkor latszik ha 1 lampaval belevilagitasz. Nekem alul van valszinu h ebbe utkozik bele az izzo fenye. Sztem folul kell h legyen. Amugy a 4 jukat megtalaltam de ott nemtalalok patentot h letudjam venni a burat
milyen lemezre gondolsz?
Ati legyszi nezz mar bele a tompitottba szembol. Alul v folul megy a lemez? Koszí
Lenne inkább -14 azt nem olvadna a jég.
motorozott ma vki? itt 14 fok van
Az biztos
Ahol ezt a ruhát rendelted ott másmilyen nem volt pl Suzukis?
Köszi, az apriliat meg sajnálhatod, olyan mint egy igazi NŐ, kiszámíthatatlan
rsbe milyen a gyári első?

sportlégszürőtöl valam ibaja lehet?
köf
Phoeman
link1
link2
mondjatok már oldalt ahol fogaskerék meg sportlégszürő van
huh valaki nézzen már bele a tompított projektorba. a fém föntről jön lefelé vagy lentről megx felfelé. épphogy 3szög a fém amiről beszélek.köszi
ha lenne sor4 aprilia 600asba akkor még meggondolnám:D najó nemírok hülyeségeket.:D
Nagyon penge ruha.
Kár h nincs Apriliám
Na jo nem hiányzik.... őszintén
nagyonkéremszépnen :)
valaki rakjon be 1 képet rs lámpájáról ugy ami ki van véve és nincs benne izzó és onnan van fényképezva ahol berakom az izzót :)
köszi elöre is
haha
Honda CBR600F4i
http://www.sportmotor.hu/motor...

valaki ennek a címét nemtudja?:)megköszönném:)
Azért olyan fura a fekete rész, mert teljesen perforált bőrből van, hogy jól szellőzzön, mert ez egy nyári ruha. Azt sajnos nem tudom, hogy milyen bőrből van, de szerintem marha. Tényleg jó ruha van benne kemény gerincprotektor! Ruhazsákban van még a cimkéket sem vágtam le róla. Megtartanám, de kell a pénz és van egy spyke ruhám is ami ugyan nem ilyen szép, de tökéletesen passzol mindenhol. Ezt amerikából hozattam és nemvolt módom felpróbálni
A power nem nyitott,és ahogy erőlködött,ott fokozott hőhatás.És emiatt.Ha nagy baromságot ítam,ne tessék kövezni.Elég egy hülye vagy is...
hogy tud a hanger elrepedni
esetleg valaki szaki
A power szarakodott,és a hengerem is elrepedt.Szal valszeg ezért allt be. 120 körül mentem,kb 7-8-at forgott.Szal nem pörgettem agyon.Egyszercsak hál istennek sík úton kifeküdt a mutató,és blokkolt a hátsó kerék.És szépen csúsztam.Amikor elkezdett oldalra is ficánkolni,akkor húztam kuplungot,és félregurultam.