Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is ez a tali?
Bocsi csak kimaradtam ezelőtt még sztem
Ha eláruljátok 1-el töben lesztek
na ez jó hír, hogy nem kaptad el a szindrómát :))) vagyis a motorod :D
remélem még senki nem felejtette el, áprilisban rs fórum tali!
baszdki, te tényleg a szíveden viseled a moccom sorsát :) köszi jóarc vagy :)
nem nem link
ilyen motorban van még HM henger meg dugó csak ez minarellire alapoztak már enyém meg még a régi fajta
Nemakarok butasagot mondani de nemlehet h mhr? Legalabbis robinal igy van
nem tetszik a mostani helye hogy a vázra van fogatva. találtam normális helyt neki csak majd át kell raknom

Full TOP performance HM Racing 49ccm van benne. ezeket szerelik a 50es vagy 80as CRE supermotokba is a hondáknál
Szerintetek melyik a legjobb légszűrő? ami persze tuning cucc
Apám csak a K&N-re esküszik (JÓ IS AZ ) De ha jól tudom nem csinál RS-be
Szerintetek melyikek a legjobbak?
Miert kell uj hely a doboznak? Milyen az a hm?
HM van benne de nem kellett megbontani szóval fain. kilométert még nem rakom bele mert gyújtásdoboznak kell egy új helyt keresnem, új lészütyi szivacsot kell rendelnem meg a hasidomnál megkell hegeszteni a füleket mert eltörtek. majd tavasszal mehet bele a sok-sok km
Milyen dugo van benne kiskupec?
Ez jó hír grat
Akkor már te is nyomhatod bele a kilométereket
hello srácok!
Na sikerült a gépsárkányomat megcsinálnom szerencsére nem kellett motorikusan bántani csak egy nagy karbantartást csinálni. télen ahogy lemostam vmi elég rendesen oda rakott a rendszernek aztán azért nem indult. de a berúgóval nem tom tudom mi volt :S Lényeg hogy most már minden oké
Hehe kis oltás lehetett...
Majd kipróbálhatjuk, ha szerzek alá 17-eseket
legjobb móka mindig az volt nyáron amikor piros lámpánál találkoztam velük.... rendszám felhajtva... beálltam melléjük,gumifüst,majd kerék Komjádi uszoda előtt mindig összefutottam a sok szerencsétlennel
Megoldható...
Csak hunyorítva fognak látni a zsernyákok
alájuk pörkölünk :)
Az rxv alá toljál 2 17es kereket aztán nyáron mehetünk rendőröket baszogatni
Helloka srácok
Új RS-esek!
Érdekel valakit carbon sárvédő (hátsó) db-ja kb 20.000.- Ft
Nagyon komoly darab! Írj ha érdekel
Amugy meg nemjon a szezon nemakartam elmondani de mi 1 8lakasos tarsashazat epitunk az ules ala. Alul lesz 1 szorakozohely aminek az lesz a neve: rs berke remeke. Es a polcon lesz mindig a dugo tytnek..
Tyt mit is mondtal multkor? Plazma vagy lcd tv lesz? Nememlekszem. 106 cm es ugye?
mármint a faridomra gondolok
a réginél is, azt is idomnak hívják nem?
ja igen!
és a súlyzókészletet :)) na meg a fekvenyomó padot :))
A minibárt és a diszkógömböt se felejsd
... és oda fogom én bepasszírozni a hifi rendszert, a tvt, a mikrosütőt és a play stationt :D :D :D
idomlevétel? :))) új kasztnisnál a hátsó ülést kell lekapni, azt már ott is van :))