Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is asso-t szeretnék beletenni vertex az kizárva már csak a te esetedből is tanulva mennyiért vetted?
hát ez kurvajó köszike
azért még várhatsz vele, vélhetően még pár hét mire össze lesz rakva a pici rs. :))
En nem alkatrésszel szallok bele de EZENNEL MEGSZENTELEM TYT RS-ÉT! csak a tovabbi ragadasok elkerulese erdekeben
meteor!


ááhfaszt, természetesen asso :)
5század a jó, ez az optimális :) legalábbis ennél a vasnál
Tyt milyen lesz a dugo?
és az mitől függ hogy mekkora az illesztés? pl 4 vagy 5 század? mert gondolom nem mind1
igen ahogy mondod,de szerencsére mindent elintézett nekem Biel Zsolti. Én meg csak rendeltem egy dugót ZsóóótiRstől :)
Mire összeáll a gép, mindenkinek lesz benne valami alkatrésze :))))))
Tyt megmértétek mikromérővel a hengerd, kijött egy érték és ahoz valamekkora illesztéssel rendeltetek eg dugót? kicsit megvagyok kavarodva ezzel kapcsolatban
dugó dugó gyere szépen
vár már apuci
Ez igy nem teljesen igaz!Mert az ára és amnennyiért elkelt ár különbségét is neked kell megfizetned sajnos és ha nem teszed akkor napról napra megy rá a kamat!
aki nem tudja fizetni a részleteket egy idő után lefoglalják a motort. kiraknak rá x összeget amennyi kell a banknak és utána licitálnak rá aztán ha sok a zsetonod akkor a tiéd lehet. December elején 2004es 1000ccmes gixxer 880árt ment el annyi volt a hibája hogy jobb oldalán volt 2 apró karc
Heh nem montam h a danabol gyengébb!pont h erősebb , csak ennél vannak hányásos tünetek is!
akivel járok gyúrni,na za tud szerezni marha cuccokat!most hozott egy gyereknek 10 ampulla Sustanolt,ami má elég vadállat cucc
Depotot meg tényleg seggbe nyomják?
ez igen jó oldal innen kéne autot venni (télire persze)
de ez most hogy működik hogy aki nem birja fizetni atol viszaveszi a bank és ők csak anyiért adják hogy amit nem fizetett ki a csávokám nekik csak aza pénz kel? nem is érdekli őket hogy sokal többet ér?
Üdv, kurvajól néz ki ez a ruha, de milyen bőrből van ez egyáltalán, a fekete résznek olyan fura a felülete :)
megvenném ha lenne erre 160 rongyom :D
amúgy ha már így minden féle téma van MitoKid (Csaba) anno beszéltünk R46os yamaháról. ezt érdemes lenne meglicitezni R46os
"Szakmai ártalom". 4Éve ezzel vagyok körülvéve. Érdekelt is a dolog, meg minden. Tájékozódtam. El is magyarázták minek mi a lényege. Sokat jársz te is megokosodsz
Vagy egyszerubb ha veszek 1 sisakot? Mennyi korul van amit ajanlanal es tudnal szerezni?
légy?
nem semmi, ti aztán vágjátok a témát van amit most láttok a monitoron életemben először
Hat akkor jo nagy atbaszas. Amit toletek vettem bieffe sisakot ahoz hol tudnek plexit venni?
Mert a danabol hanyas 10-es skálán
Amúgy az anabolikus cuccoknak nem csak 1 rossz mellékhatásuk van. Általában mintől pattanásos lesz az ember, zsíros bőr, hajhullás.
Amúgy nem hinném hogy a Methandienone erősebb mint a danabol. Mivel mind a kettőben 10mg hatóanyag van.
Leginkább az orális kokszok között anabolikus (alfa-17-alkylated) terjedtek el. Ezek csak minimálisan térnek el egymástól.
Mindegyik erős cucc.
És mindegyik szétkúrja a májat.

Vannak az injekciók, amik pedig általában vízbázisúak, vízben, olajban oldódóak (Deca Durabolyn, Winstrol) Ezek nem kúrják szét a májadat....
Erről naphosszakat lehetne mesélni.
Nem fórum téma
Zsolt!Van fateromnak egy hebo sityakja ilyen robogós...19ért vettük csikiéknél egyszer volt a fején szted hol lehetne elpasszolni? köszi:)
és azt szoktad nézni hány darab van abból a sisakból és milyen méretekben van? .Nem kötekedni akarok de elég nyomorékok a shoxosok. multkor valaki linkelt be mds sisakról ilyen hirdetést hogy 49-ről le van árazva 9-re nah én bármikor tudok 9-10kközött olyan sisakot hozni,mert annyi a beszerzési ára.
szoktátok nézni a shox.hu-t ? kurvanagy napi akcioik vannak! megéri figyelni! most 1 sisak 84 ezerről 20 ezerre van leértkelve... meg hasonlók...