Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg a mostani nehéz gazdasági helyzetben, mikor az embereknek már hitelt kell felvenni az alapvető szükségleteik kiegészítéseikhez...
az erőforrások szűkösek :)
4ütem más kesztyű
hát én valószínűbbnek tartom azt hogy a kesztyűben az azonos póz melett nem kap elég vért a kézfejem, amire rátesz a mozdulatlanság és a rezgés.
azért zsibbad a jobb kezed,mert gyenge
érdekes ez a csuklófájás, nekem minden más hamarabb megfájdul mint az :))
először a seggem a kemény üléstől, aztán a térdeim a hülye póztól, de attól még zsíííírrr
inkább arra kéne kitalálni valamit hogy a kézzsibbadással mi legyen. A bal kéz elmegy,azt tudod pihentetni, viszont a gázt nem sűrűn lehet elengedni, mert elvesztem az eddigi lendületet. A jobb kezem akár 10perc után úgy tud zsibbadni hogy valami borzalom... :(
nos a nem túl ideális 189 es magasságommal a miton nem volt se kéz se hátfájdalmam, pedig nem 2 km re használgatom :D
Nem csak a magasság számít! Az én 173 centimmel sportmotorra ideális magassággal nekem is szokott fájni a csuklóm meg fájt is az SP-n de ez inkább szezon elejére vonatkozik. Utána megszokom és nem fáj
182 centi magas vagyok TZRen semmi gondom,mikor lementünk tuningékhoz meg vissza akkor se volt semmi csak zavart a nap visszafelé (konkrétan nem láttam tőle)
nah roli megváltozott a véleményed... (szeressük a 4hengert) nem?
***Mr.Yamaha***: http://bikepics.com/members/af... a harmadik kép a paintes
Hát még a Tuono után milyen furcsa volt
Azon nem fájt a csuklóm

Bazz, kivették a varratokat, hát geciszar volt ...
És lehet újra aktívan gyúrni
Akinek fáj a csuklója egy sportmotoron,és még nyavajog is az üljön olyanra amin nem fáj....
akkor én lennék a 125cc 2T etalon pilóta a 180 centimmel meg a 75 kg-mal v mi?:D
..így fáj a csuklóm..úgy fáj.. tény h ezek nem túramotorok.. a másik dolog, h a csuklódnak minél kevésbé kellene terhelés alatt lenni, inkább hát+hasizommal próbáljátok meg mataok tartani, ez még kanyarodásnál is jól jön..
"Inkább lehúzok még pár"

májusban lesz nálam 2 éve a motor, nem hiszem hogy olyan nagy sületlenséget írtam volna.
ez így totál frankó. csak az nem volt számításba hogy nem bírja az rs a rutinozgatást.
Ha valaki furcsának tartaná hogy 125ös után újra 125ösre ültem, meg esetleg úgy vélné hogy kicsi alám az RS, elmondom hogy nem akartam egy hónap után megdögleni egy 600assal... Inkább lehúzok még pár évet a "kis" 125össel, de maradjak élve! Sosem árt a rutin..
nekem a seggem szokott új rsen fájni, szertintem mocsok keményre csinálták az ülést. meg mintha itt közelebb lenne a kormány egy pöppet mint a futuránál.
Én is csatlakoznék a sorba. 188 magas, vagyok 100 kilóval
Nekem is kicsit kényelmetlen az RS.
Nekem jobb csuklóm 4X volt műtve. Bal csak simán tört ...
Épp most megyek varratszedésre a jobbkezemmel
Csuklóm nekem is fáj. De csak városba gáz, amikor kint ülsz. Ha behasalsz gecikényelmes, jó a tank vonalvezetése is. Én rá szoktam rakni az alkaromat.
MEg ha kint ülök még a hátam szokott fájni, nemtom ti ezzel hogy vagytok. De 1 óra után rohatdul el kezd fájni a lapockám és az kurvaszar....
Mintha csak magamat hallanám
Én 186cm vagyok és hát nem túl kényelmes ebből a szempontból az RS, de úgy alapjábavéve az. Nem fáj a seggem, nem fáj semmim, csak a kurva csuklóm.
Nekem is szar a bal csuklóm, volt már törve is, nagyon csúnyán.

Városban 30perc után kikészül a bal kezem, alig tudok kuplungozni, de országúton, autópályán, egyéb helyeken semmi gond nincs. próbáltam már csuklószorítót (jó miőségű, nem valami gány szövetkarikát amire rá van írva hogy nájki), de azzal sem volt túl jó a dolog. Ez van, hozzá kell szokni
ilyen SRADokaz 6kilo körül tudok majd szerezni,ha aktuális keress,most volt 2 szalon álapotú,el is vitték mint a cukrot
Nekem is hasonló: szerpentinen,hegyekben semmi gáz,de,ha városon belül kell közlkedni szétmegy a csuklóm,ilyenkor a rákönyökölök a tankra aztán úgy haladok. Meg 3-4 óra motorozás után este azonnal elalszom,olyan fáradt leszek
Tudod amikor nem csak monoton megyek hanem döntögetek is akkor nem annyira fáj. De én mivel inkább turázós vagyok hogy megyünk egyik helyről a másikra így sokat kell ugyanabban az üléspozícióban lenni. Nem nagyon járok se pályára sem szerpentinre így ez nekem elég kellemetlen. Az elején még nem is annyira vészes csak a végén kínszenvedés kibírni. Az a szar benne. De majd elválik még de mindenképp nagyobb testű motor kell mert nem szeretnék gerincferdülést sem kapni.
nemtom nekem eleinte volt szokatlan a robogóról átülve RS50re ...de hozzálehet szokni...
nekem 4x balcsukló 1x jobbcsukló volt törve és versenyzek és nemfáj a kezem...jó tudom nem vagyunk egyformák...de pl kicsit bemelegíted elötte csuklód pl azis lehet hogy számít...
meg lehet az is hogy rossz az üléspozíciód...mmint lehet kicsit hasból is kéne tartanod magad necsak a kezeden...
Hát igen patt helyzet ez! Nekem is kicsi volt az rs, azért vettem gixxert. Sajnos rá kellett jönnöm hogy ez is kicsi és kurva kényelmetlen. Elég magas vagyok a 193 cm-mel és a csuklóim kurvára fájnak hosszú távon. Nem is a kényelmetlen üléspozícióval van a gond hanem hogy az összes terhelést a csukló kapja és nekem volt már törve nem is egyszer a jobb csuklóm ezért elég szar. Szerintem a következő motorom valami sport-túra lesz. Pl: z750 vagy sv vagy valami ilyesmi