Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én most nézetem hogy 600 rrt, 1,2m ért 2 éves 10000kmvel.
hát nem egy unikum. :)

egyébként nem tudom feltűnt e neked, de valami mocsokmód kurva olcsón árulják ezeket az egyéves 600as gixxereket, és nekem nagyon furcsa hogy miért. a K4 600széria sokkal jobban tartja az árát, ezek meg ilyen 1,7ekért mennek 5000kmel. Sántít ez nekem.
Én ezt néztem most ki
Nemsokára az enyém lesz

http://www.hasznaltauto.hu/ker...

Ez motor bassz
sztem meg éppenséggel nem rossz vétel a gépezet, új henger + új gyári dugó lesz, bejáratósan, mostmár fasza fúvókával. nem hiszem hogy bármi gond lenne vele.
Sztem Tyt pont itt a fórumon nem kéne hírdetned a motort. Nemhiszem h kapkodnának érte Főleg h olyan megbízható jószág
Képes lennél megvenni egy ilyen öreg leharcolt sportmotort?
Ne viccelj már ezzel még több probléma lenne mint az Rs-el
Az nem, de a többi igen :)
egy ilyen bőven kurvajó lenne :D
a 3. kép nemigazán a 08as rs:)
Arrow-ról jutott eszembe ez a kis akció: http://www.takober.hu/page.php...
persze a linket elfelejtettem :)
Előkerült pár új kép a 2008-as RS-ről.

Piros felni, Piros szemöldök. Más újítást nem látok
jogos
képletesen mondtam, egy r6 vagy ez zx7r is megfelel :)
Ata mondott okosat, tényleg arrow nélkül eladó :) vagy ha valaki pluszba megfizeti h rajta van akkor ok :)

Tart még a szerelem, és eleve csak 1 próba volt. Ha netán mégis valakinek kéne, és mond egy jó ajánlatot, akkor elviheti jó áron bejáratósan jó alkatrészekkel... Én meg vehetnék egy olyan motort aminek nem kéne küzdenie a pille súlyommal meg hangyányi légellenállásommal. Ja és megbízható lenne :) Kinöttem ezt a vasat, sok mindent nem tudok csinálni. Ettől független lehet hogy még akár 2 évig is nálam marad.

mondom, ha érdekel valakit jó áron, írjon, beszélhetünk róla. egyébként meg megtartom :)
de hisz írta! Gixxert vesz helyette. Kell ennél jobb ok?
Látod látod... a világon minden eladó
nelégymár hülye, arrowot simán leszedném és külön adnám el:)
Miütött beléd,mérakarod eladni?
ennyi volt a nagy RS szerelem Tyt ?
sőt lehet még a papírt is el lehet intézni h névre írva legyen vagy mittudomain. ha érdekel valakit, akkor csippp!
Ja apropó, eladó a mocim. Ha bárkit érdekel olyan megoldás, amelyben nem kell átírni a tulajdonost még több mint 1 évig :D :D :D, akkor eladó 1ben 950e új hangerrel dugattyúval arrowwal. én meg veszek gikszert :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hehehe
Jah tényleg? akkor bocs
sztem tnap már mindenki látta:) ki is lett beszélve:P
Értem, tény hogy a lencsón ritkán járok
Ha meglesz még a géped tavasszal gurulunk