Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több mint 1 éve megvan a motor. Én már láttalak téged. És sztem közös ismerőseink is vannak. Lencsésis vok, lehet azért amugy.
Én csak egy pusztult mitoval voltam tavaj yetin 38akat mentünk de az nagyonlassú.Zxr-el első alkalommal 18 sikeredett
járt innen már valaki a Pannoniaringen? milyen időt mennek ott a széria Rs ek?
csere?
Miért van az hogy még életemben nem láttam Csabán a motort
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=74966


RS 125 eladó, bocs ha zavartam
nah megnéztem:
55 w os és a tompított h1 a távolsági h3
nekem csak márciusban lesz rá lóvém sajna!
nekem most 15öm van szűkösen mondjuk jó lenne mihamarabb a xenont ...
nem mert akkor ugrik a gari...:(
van olyan hel y ahol tudsz venni 1esével de ott kb 50 be jösz ki. én már néztem
jah vágom. nem te rakod be?
majd megnézem nem lehet e 1essével venni mert én csak 1x akarom a mocit szerelőhöz vinni 2hét múlva és minden meglegyen ...
nemtom milyen az rs gyári csatija.
sztem annyira nem lehet ezzel kókányolni. max 2 vezeték forrasztás és kész.
jó de figyelj kókány nélkül lehessen beszerelni! én még mindíg a 8000esre szavazok de ahogy látom annyira nem számít... 2között nincs nagy különbség vagy legyen az 1ik 6os a másik 8as?:D
nah legyen akkor egyik ilyen másik olyan! de nekem csak marciusban lesz jó! gondolom addig ráér nekedis
nah válogass, de a 6000 est ajánlák mindenhol!
legyen 1 kis kéksége is plz 8000az kompromisszum
ha kelvinre erősebb lesz akkor: a 6000 k s a tök fehér. attól felfelé 12000 ig vannak de egyre jobban kékülnek és nem lesz akkora ereje!
gyulai vagyok olyan 8000kelvinben kiegyezhetünk
miben legyen erősebb? a 35 w os szenonnak akkora f ényereje mint az 55 w os halogénnek! sőt még több!
www.dcstuning.hu
itt meg is nézheted!
gyulai de nemúgy wattra hanem kelvinre legyen erőssebb nzz szét itt http://www.xenon.hu/
az 55 w osat meg nem fogja bírni a lámpatest! hova valosi vagy?
erősebb nincs?
vágom a xenon témát nyugi! most raktunk be a tesóm vectrájába. én szívem szerint 35 w osat vennék és 6000 kelvineset!