Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok.fasza kösz
légtelenítőcsavar a henger felett lévő vízcsőbe van , meglátod egyből:)
OKOK. Kösz még1x. Légtelenítő meg ilyenek gondolom a szemem előtt lesz. Kössszee
engedd le először, a hűtő jobb alsó sarkánál lehúzod a vízcsövet, ezután leveszed a víztérfedelet, kicseréled a tömítést, visszateszed a fedelet, majd a vizet, közben lelégteleníted és kész:)
Zsír, hallod és vizzel mi lesz, hogy csináljam? Mire figyeljek oda a szerelésnél?
nem, ez a legközépső ami a gyertya körül van a hengerfej és a víztérfedél között.
jah vágom melyik az a kör és rajta 4 kör :) vágd ki traktorbelsőből :)
oda gumikarika kell szal nem kivágni kell hanem elmenni egy csapágyboltba és kérni egy olyan méretű gumikarikát:)
veszel párszáz ft ért tömítést és kivágod... vagy veszel szettbe 4500 ért...
Mennyibe kerülhet egy olyan gumigeci ami a hengerfej alá kell, mert mostmár tényleg megy el a viz a gyertyámnál?
meg persze ki is lehet szedni 20 perc alatt idomlevétellel mindennel:)
Megtorpan. Az elektronika miatt van, amit persze ki lehet cserélni és akkor nem fog megtorpanni!
Ment a mail
Dehogynem én vagyok, de az a Hungaroringen volt...
Csutkagáz végig, az feszített környezet...
De én hétköznapi használatra vagyok kíváncsi
SZia!Lehet én értek félre valamit de a képen nem te vagy új 125-el akkor msot mi ez a kérdés?
Srácok valami olyasmit olvastam, hogy az új RS 5.000-6.000 között megtorpan egy kicsit.
Ennek mi a valóság alapja? Igazi 2ütemű feelinges, vagy zavaró?
Mondjuk mind1, mert ígyis úgyis RS-es leszek
Én is nagyon remélem hogy nem lesz igazam :) csak maggammal tolnék ki ugyis meg kell csinálni a motort még
Egy kis OFF

...Az abszolút rekordot az a motoros tartja, akit 315 km/órás sebességgel mértek be tavaly Szigetszentmiklós közelébe...
AutoBild azt írja hogy van róla kép is és videó is.
Hol lehet ezeket látni?
BlazR reméljük, hogy nem lesz igazad, és hamar eljön a tavasz!
Sok sok olyan utat amilyen a képen van :)
Msn-en beszéljük meg.
üdv? mennyit adnál érte?
Sziasztok! Nincs vkinek egy ragadt vagy tönkrement 122es hengere? Köszi előre is!
Olyan kib@szott lassan jön el a tavasz meglátjátok. Mindenki reménykedik meg én is, aztán meg szopás lesz meg esni fog az eső stb. volt már olyan évem:S
Ebben van valami igazság
Itt is szar a helyzet
LEGYEN MÁÁÁR TAVAAAASZ!
Egész nap melegítem bőrrucit magamon, hátha...
ilyen időben vétek elővenni.. gusztustalan a helyzet mivel már 2 napja esik nálunk szóóval csupa retek minden...