Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah ..amúgy a sima tompított is fasza legyen mert az még lehet fontosabb...néztem és ilyen szar projektoros vagy milyen...
nah rendben de 2 dolog hogy erős legyen szal előtte beszéljük meg hány lux és hány kelvines a cucc és akkor vagy hozzám jöjjön elősször vagy akkor ha hozzád akkor ne fogdossátok össze az izzókat mert akkor szarrá mennek
nemtudja valaki hogy a távolsági izzónak mi a foglalata? megnézhetné valaki a manualba. köszi elöre is
nahy figyi én amugy is fogok veeni 1 xenont! most 18900 a pár. tehát 19 e ft ból megvan mind a kettő! akkor társulunk?
110/70 és 150ill 160as Dunlop D208GP ll d209GP gumik eladók!
van d207es előre külön!

Ár d207 6-8000Ft
d208gp 25000/garnitúra
d209gp 25-30000/garnitúra

továbbá van 120as és 180-190-195ös Slickek baráti áron!
értem ha az izzó a hibás vehetnénk 1-1 pár (tompított,országúti) xenont :D ha van kedved:D
jooo
dehogy
csak szarul világít és ha nemtom majd megcsinálni akkor tudjam h mennyi lesz. mot számolom össze h mennyibe lesz a szezonra való felkészítés...
rendben holnap megbeszéljük telefonon vagy msn en délután ha minden jólmegy...
MOst nem tudok képet küldeni mert othon van tokajban ez a cucc. De mar küldtem rólla képet. Én egy 25 odaadok mágnest elektronikat minden szart. Ha működik akkor joo, ha nem akkor összerakod szépen, visszaküldöd és visszaadom a pénzt.
összetörted?
skacok
mennyi lehet kb 1 rs első lámpa?
várjál ... misoc ő drágán adja és a tárolás 1 műanyag láda figyelj küldd el a képet megnézzük reméllem ki lehet cserélni azt a vezetéket mert az ha beázik...
Az enyém még mindig nem kell? Tudod a forrasztgatott vezetékes? Ha nem jó akkor visszaküldöd és visszaadom a pénzt. Ócsón megszámoljuk..
Hát, most sajnos azt látom. Balaton megolvadt, korizni nem tudok 1napja, és nincs 20fok motorozni. Itt ki is merült amitől jó kedvem lehetne és vonzanám a pozitivumokat :)
Dávid ennyire nem lehetsz negatív komolyan mindenben csak a rosszat látod
Szakszerűen tárolt hengerek zsákszámra :D
rendben
...így 1 árban van jah és még akinek van szette eladó az írhatna(misocot tudom)
mario:
ez 120 euro németbe, szólj ha kell
még nem de hamarosan dönteni kéne majd lehet holnap felhívom ha feltöltöm a kártyámat... mert asszem 2hét és viszem...akkor meg kerüljön bele minden ne keljen járkálnom többször oda ígyis drágán dolgozik igaz jól...
A csavarral pedig az ellenrugó feszességét tudod állítani, magyarul hogy mikor nyisson..
Még mindig nem vettél power kittet?
hát ilyen csavarral lehet állítani asszem a képen úgy volt hát lehet ...ha nem jobb nem megy bele... csak kérdem h. aki vmit tud róla az mondja el!
A vákumos power a kiáramló kipufogó gáz miatta, a membránra hat egy erő, amely úgy van kialakítva hogy ennek az erőnek a hatására, a power nyelve felemelkedik a kipufogó nyílás pedig ez által nagyobb lesz. előnye az hogy a meghibásodás esélye sokkal kisseb, hátránya viszont az hogy lassaban reagál. Én így tudom...