Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hehe nagy forma lehet, kicsit elvetemült, kicsit őrült, de RS-es, tehát jó ember
Ki volt az elvetemült aki ma egy rs125-tel ment suliba? Az UMSZKI bejáratánál parkolt.
Fórumozik esetleg az illető?
Zsóóóóóti, na mi a helyzet?
Jaja elvileg csak a Parilla
suomy ruhát csak a parilla árul?
Te Vén Tetű (bocsi csak vicc)
Meg ne vegyétek most is előlem! mert kurva morcos leszek elég már h az RS-t is elölem vettétek meg
Ezért a Gixxerért megyünk vasárnap
de ez majdnem olyan mint autoknál a folia hogy kifele lehet látni de befele meg nem? szal te át látsz rajta de szemböl meg nem lehet?
Át lehet! Direkt úgy lett festve hogy át lehessen.
De amúgy mikor nézel át rajta?
hát de igy nem látni át rajta
vagy mégis?
Na kicsit utánaznéztem...!
Az Apriliába (mint azt mindenki tudja) Rotax blokk van.
Ha jól olvastam a spanyol oldalon, akkor Derbiben egy Yamaha blokk van...
MAjd még utánanézek jobban is, de elvileg így van...
jah bocs TYT
Nem figyeltem
Ez tetszik
szerintem ezeket épp eladni akarja, nem vette.
minek veszel 154-es hengert? :D:D:D
a másik, mi az hogy Tvt?
üdv, köszi az információt.
azt énis vágtam hogy az 50esbe van hasonlóság, meg ua a blokk.
viszont 125ccmben nem hiszem hogy sok közös alkatrészt találnánk bennük. sőt szvsz semmit.
Na fiúk készülget Mózes Jah és arrow rendszer 50 ezer 160-as henger 35 ezer és pályaidom 50 ezerha kell ezek közül valamellyik irj egy sms-t és megbeszéljük vagy e-mailomra írj fucky@freemail.hu Amugy új taggal bővült a család az ő neve Gizmo
nah akkor mi a helyzet 125ben... ?
TVT! Tévedsz!
A Piaggo Group tagja az Aprilia, és a Derbi is, úgyhogy elég sok közük van egymáshoz...!
Derbi GPR 50 R, és az Aprilia RS 50 az pl ugyanaz: váz, futomű, fék, kerekek, csak az idom első része más...
A 125-ösnél nemtudom mi a helyzet, de az 50-esben a Derbi szarrá alázza az Apriliát!
Tyt első apriliája is 50esként futott..akkor az első gixxer se lehet akadály