Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuning ez mind szép és jó, csak kár hogy ez egy pályamotor. magyar papírjai sincsenek.
mariobully,

a google a barátod!

az apriliának tudtommal semmi köze nincs a derbihez. A derbi egy fos az aprilia meg nem :D
a gpr125 hol van az rs125höz képest? ugyanaz a blokkjuk stb?
tudsz te olvasni?
Szia!Azokat még egy nagyon tetű progival szívás volt nagyon (30-40perc/téma) de ha ellátogatsz a www.ownskin.com -ra ott marha egyszerűen lehet hihetetlenül szinvonalas témákat készíteni és nem csak nokiára
Hai!

Fóliázni nem lehetett, újat nem akartam venni, mert elég drága, úgyhogy festve lett. Azt hittem, hogy rondább lesz, de amikor megláttam a végeredményt majdnem elolvadtam :P
akkor 50 est láttam de nem díszrendszámmal mert normális u val kezdődött szal úgy mint 1 normális mocin 3betü uval kezdődve -3szám mondjuk nem volt hangja vagyis alig ...
Z3 ! milyen programmal csináltad a nokiára témát ? láttam a tzr-eset a nokiaprogramok.hu-n
De tényleg lehet
Bár ki az az elvetemült, én már csak tudom GPR50R-em is van...
hát hogymondjam kétszeméllyel nem kezdi ki a szél a melledet
Háh basszs ezen beszartam
vagy egy gpr 125öt láttál.amugy rs50-et is lehet rendszámoztatni 2személyre hivatalosra.az sem kizárt.
te valszeg egy 50est láttál vmi díszrendszámmal..
gyárilag csak az 50-esnek teszik oda 125-nek nem!
nah végre elvittem szerelőhöz ... :D nah srácok az olyan rs aminek van rendszáma és segge alatt van a kipufogója az 125ös vagy most mi van? mert én azthittem az 50eseken van ott....
Srácok ez a dugó téma úgy műxik hogy megvan adva pl. 10 db dugó méret és ahhoz kell igazodni a henger hónolásával?
1etértek.
szerintem nincs még egy hasonló szélsőséges topic,mint az rs 125...
ki a burzsulyabb, ki a nagyobb majompótló,..kinek nagyobb a fasza/karja...ebbe a pár oldalba bele van sűrítve az egész magyar taplóság ..néha elgondolkozhatnátok.
Srácok, szerintem csak el kéne menni közös gurulásra, és nem kell a magyarázás...
Aki nem szájhős el is jön
most mit kell itt csinálni a feszkót? Zlzx, csak annyi lenne benned hogy nem itt anonym módon osztasz be stoppienak, hanem élőben. Vagy ahhoz bátorság is kéne?

sosem fogom megérteni...
Annyira szánalmas bazz ez nem a topgym topic ,ne hányjátok már tele ennyi szarral,ki a faszomat érdekli hogy stoppienek mennyit hízik hetente a csuklója.ha neki ezkell,hizlalja.baszok rá.lehetne már témát váltani
jólvan,verd csak a faszodat magadra,okos gyerek vagy.
mibajod a kőművesekkel?