Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

go-kartba tesznek jah és?
Olvasd el az előző hsz-ed végét.
nincs :Dmert?
Go-kartod van?
Zsolti

a rutin meg az évek
és a 34 es karbi is visszalépés am. nemtom lehet igazad van de van ilyen a zsír új rotaxokon amiket go-kartba teszenk...
Az vákuumos power a régen volt az apriliákon(90-91előtt) utána jött az elektronikus power. Gondolom nem véletlenül... szóval inkább visszalépés lenne nem tuning.
hát én akkor nem alkatrészt vennék, csak mindig uj motort, ilyet h felujitás pff, eladnám azt csok:D
de ha én nyerem meg megveszem neked az egész dobozzal:D
szóval mondjatok vmit arra a bigyóba amit említettem...h. legyen rálátásom...
jó ne érts félre előbb dumálok a szerelővel meg ilyenek elmondja merre hány méter aztán a döntés h. tetszik e nekem a motorom vagy sem...
az enyém is jó,az meg az én motoromon volt.. ebbe am 138as fúvóka van
ez igen
bazz legyen már 5-ösöm a lottón
hello:
APRILIA RS ALKATRÉSZEK ELADOK:
power szelep kit=35eft
34-es karbi=15eft
nyitott kipufogó=35eft
blok,gyujtás,müszerfal,relok,lámpa,idomok,nag
yon sok minde.......
érd:705377495
msn:misoc160@freemail.hu
hát akkor az új rsek eladása igen csak megcsappanna és újra fellendülne a mito ha van eszük a cagivásoknak... de sztem ez hülyeség
Licitálgass csak. Ez volt a motoromon tudom h nincs semmi baja. 150es főfúvókával van.
Akinek kell kell akinek nem annak nem.
kimonta ezt?
jah még vmi nemtom van e vmelyikőtöknek tapasztalatotok azzal a bigyóval ami a gokartokon van az rs powercucca helyett az a fokozatosan nyíló izé h. az végülis teljesítmnyben (kinyílásban ) nem tér el szóval nem áramlik ki a levegő lassabban ,nem fojtja le 1 picitse? még nem beszéltem a szerelővel majd megkérdezem erről csak informálódok...
srácok egy kérdés, gyorsban, az idei RS 4T lett tényleg?
megvárjuk őt is...:D
megy a licit
14,és elküldöm neked ingyen,az alá nem megyünk
Szerintem Misoc sem adja olcsóbban (mindjárt megjelenik)
Én adom 15ért postával...
Ha kell kell ha nem vagyél mástól.