Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10 ért itt most küldheted...
oksa köszi szépen
kanyarodni ne tudsz vele majd teszek fel képet mert van itt valahol egy 120-as pirelli dragon sc RS-en volt fent pályáztak vele majd lefényképezem hogy hogy kopott a gumi.az magáért beszél
szarabb lesz az utfekvés?
fel lehet rá tenni de nem sok értelme van...
dell orto VHSB 34 siktolattyus karbi elado,15 rongy,akit érdekel vegyen fel msn re.
Üdv mki!Írtam emailt a shoxnak erről az akcióról és ahogy én kivettem a válaszból a neten rendelésre NEM ÉRVÉNYES ,csak ha valamelyik viszonteladónál veszed,ha ezt eddig is tudtátok akkor sry,én azt hittem a netes rendelés is beletartozik...
nah 1 új téma...:D miért ilyen puha vagy gyengék a rögzítések az idomokon az rs en?
d207F nekem is volt fent elöl és nekem semmi bajom nem volt vele, még a csuszos euroringen sem...
köszi szépen a sok infót. és a 120 as nemjó rá? ráz? vagy be se fér rendesen?
Maradj annál nyugodtan nagyon jó gumi.Én még a Metzeller rensportot ajánlanám még.Michelin pilot sport-ot ne vegyél mert az nagyon szar.Dunlopokat annyira nem ismerem nekem d207f volt fent az kb annyit ér mintha pvc lenne a motor felnijein. A d208-at és a d209 viszont sokan dicsérik én még egyikkels em mentem.
ritkán vagyok fenn,péntek este felé biztos...
majd megbeszéljük
Zsolti pirelli dragon corsa van most rajta. Maradjak ennel vagy nezzek mas fajtat? Es mi johet meg szoba? Koszi
Ok hazaerek es felveszlek. Elso gumi kene. Mennyi amugy?
SZoktunk persze, 110-es elsőnk nincsen most sajnos.
Ment a mail
Természetesen...
ahoj emberek
csáo!van gumim,pénteken küldöm a képeket,szombaton feladom,ha kell,vegyél fel msn-re robkaa46@msn.com ,vagy hívj 06 30 597 02 49 plusz van egy eladó 95%os pirelli diablo (párban)meg 3db első ha érdekel valakit
Zsolti gumit szoktatok postazni? Kene nekem 1 elso.
Zsóóóti, na mizu? láttad az újabb mailem? (hülye kérdés)
a henger és karter vagyis az egész motorblok D.S.R. Gondolom Így gondoltad Zsóóóti!
Nos a robogóról:
Blokk:Malossi MHR Team I Malossi Tuned hengerszett,Malossi MHR Team főtengely,Malossi Selettra belső rotoros versenygyújtás,Malossi MHR Team kipufogó.Malossi MHR membránház,malossi szívócsonk,Mikuni TM 24-es lapsíberes versenykarburátor(jelenleg szűrő nélkül),Malossi Over Range(Team variátor,OR Tárcsa,OR szíj) Polini 2G kuplung,Malossi áttétel( jelenleg gyári van benne a rövid pálya miatt)természetesen a henger és a blokk is módosítva van
Futómű:
Egyedi acél zártszelvény váz amit Gáspár Attila(Atisrace) tervezett és gyártott(a kerekeket is ő csinálta éa videon is ő látható).Malaguti F15 első villa,Aprilia Rally kerekek(a videon elől F12 kerék van),Hátul Paioli állítható teleszkóp.
Nagyjából ennyi.
jah és a gumiról is vmit h. hogy lehet összehozni vagyis csináltatják ezt vagy fogtál 1 fúrót meg pár csavart?