Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivan még mindig árulod?
Mondjuk nem is csodálom a mai helyzetben a lőtéri kutyának nem kell egy ekkora benzines autó.
Akinek meg kell az meg megveszi az újabbat.
Haverom is még árulja a 3.0V6 406 coupét már lassan szarért-hugyért de mégsem kell. Pedig gyönyörű állapotban van
csak a hátsó meg a kapaszkodós,inkább gyári,mint cigány
piros lesz az ülés?
Nemár,tiszta cigós lesz-fekete a menő
hát a segédvázat már visszacsavaroztam,de csak mert így kevesebb helyet foglal
most vettem piros bőrt,először az ülés lesz kész
komolyabban még nem nyúltam hozzá,mert nincs időm
jó gép az e30..felénk van 2 is régi 735i motorral.
Ha fenn bírnám tartani, magamnak is építenénk 1et.
V8 Benya


Mitoddal mivan?Darabokban még?
extrák: kútfej,kocsimosó,benzinkutasfiú+snackbár
Benzintetmetőt akartok? Vegyétek meg ezt!
akor azt jó széthajtották ismerek olyat akinek 94-es 316i van és abban 370 000 km van ha lepadlozod sem füstöl kéken szal nem eszi az olajat pedig használja rendesen de mégis birja
összes bmw zabálja az olajat,ez tipikus ezeknél,új 5ös vagy 6osban mutatták,hogy direkt benne volt gyárilag az utántöltő kanna
Észrevettétek h az uccsó pár oldalon nemvolt szó rs 125 ről csak autókról?
Hát az jó szar lehetett
Ismerek egy 91es évjáratú 318is , e30 nemesziks emmi olajat pedig ugyanez a motor van benne...
Papíron mennyi Le?

Most adta el egy barátom a 3-as Compact-ját 1995-s kocsi 1.8Ti motor volt benne 140Le 4000-ként kizabálta a karter olajat Ja és volt benne 210e km. Jó gépek
Nekem pl nagyon teccik,de a többség szerint csúnya,azér írtam
Pont az teccik benne h másoxerint csúnya
csúnya a fenét:)
1 kis polskin olvastam: "Lehet csúnya és lassú,de az enyém nem a banké"
Öreg és csúnya,de pár újabb verdának odabasztunk már vele (velük)
JA csak az e30 az egy őskövület papa
kicsit körbenézel itt a sportmotoron,akkor lehet találsz...
sportmotor/apró/kiegészítők
Am Tod Dávid én ott vettem a suzukiba mindent az rg-hez ott minden van a világon és még raktáron is!Ha nem meg 1 nap és lejön!
jó tudom h van ez az oldal,csak gondoltam megkérdezem,de hát itt már az se lehet mer egyből kapsz vmit...gondoltam egy egri jol eltudja magyarazni,elmagyarazza kész,2 hozzaszolas lett volna az egesz...azér kössz a linket
SZtem az apriliába nemnagyon találsz ilyeneket de még a Hondába se mert szinte cska motor autó meg bukó semmi más.Ha van valahol akkor sztem talán a Suzukiba
http://utvonalterv.hu/ itt még házszámot is írhatsz
tankpadot,lehet bukógombát,meg motoremelőt