Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze akármelyik boltban vásárolható,sőtt rendelni sem kell mert polcon lesz bármelyik utolsó motoros boltban......
Istenemmikorra fogják elfelejteni az emberek ezeket a nevetséges dolgokat.Jah és csak úgy meg súgnám hogy a malossi soha nem gyártott se rotax 123-ra se rotax 122-re hengert. és a polini sem gyárt márt lassan két éve.
100 körül
helló,

Annyi hirdetésbe hallani a 160nas Malossi vagy Polini hengerről.Nem tudtok mondani nekem egy körübelüli árat hogy mennyibe kerül?
feltételezem,ehhez is hozzá lehet bármelyik mocis boltba jutni
fújjatok a láncra agip chain lube sprayt az tuti nem basza össze a felnit kegyetlen rá tud ragadni a láncra és nem is kell sűrűn fújni!
nah az én láncsprayben meg belevan keverve valami fehér cucc hogy lássák az emberek mennyire fujták be a láncot. nah az a fehér izé a fekete gumin...
Ferrari műhely bazz haver itt volt megmutattam neki azon röhögtünk félóráig "Mr.Enzo személyesen"
én meg nem fújom csak ritkán mondjuk már új láncszett van rajta...200kmmel szal ezt még nem kelltt fújni
Én úgy szoktam hogy amikor meleg a lánc (motorozás után) fújom be. Lehetőleg este. És reggelig hagyom hogy rászáradjon meg minden.

Én spec Castrol-t használok. Szerelőink ajánlptták. Ez is fehér színű. Nekem idáig bevált!
azt olvastam hogy motorozás után kell lefújni a láncot amikor még "meleg".
hozzáteszem, mindíg több mint egy órát hagyom állni rajta, nem indulok el fújás után. Egyébkén valvoline, fehér spray, szvsz semmit se ér, de remélem erre rácáfol valaki
hát nekem nem sok fékpor van rajta :) mondjuk 11500 van a fékbetéteimben és még jók :D gazdaságosság rulez.

na a láncspray... jó téma, utálom mint a szart. Nagy erőkkel fújom kurva gyakran, az már rég szar a lácnom + mindíg összebassza a hátsó felnit, faridomot, rendszámtáblát, mindent....
A lánc kiveri rá az olajat, az olajra ráragad a sok szutyok ... Tényleg szopós a hátsó felni.
Az első csak fékporos szokott lenni ....
jah a láncspray:Svááá:SGod Bless You Brigeciol .
a felni az egy geci dolog. főleg a hátsó. az első az alig koszolódik.
nekem max 2óra...ha koszos a felni eső miadt akkor max 3de az már nagyon maxmax
ja dettó.
főleg ez a fekete szín. Nagyon gyorsan koszolódik, meg eléggé meg is látszik rajta :S minden kis szaros porszem vagy csepp látszódik.
ugyanúgy mintha állványon lenne...persze méred hogy ne legyen keresztbe a kerék ennyi...simán lehet kitámasztón is csak picivel körülményesebb...
Jaj holnap megint szigorlat, persze megint 1kor keltem, és persze megint valami mást kellett csinálnom nem a tételt néznem. fasza. Amugymeg a láncot hogy huzzam meg hátsó állvány nélkül?
Hát nemtom, nekem a motormosás az délelőtt 10-től este 6-ig tart
És jóidőbe minden héten mosom
keress meg MSN en és tudok segíteni!
amikor arra nincs idejük hogy minden motorozás elött kcisit áttörölgessék mert akkor érzi a motor is a törődést akkor valszeg majd nyalogatja...hogyne
Zsolti torott rs lampatok nincsen? Vennek belole 1 alkatreszt
kitartáás:)) eddig nekem is horror volt,de végeztem a 7en
énis most értem haza a sulibol de viszont csak 2-re kellett menni
nekem nem tetszik h ennyire elüt a motortol