Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem vészed Tesóm bogara ennyit eszik hosszútávon normál temopónál
Hát azért az nem nagyon működik főleg h jan.1 től még határ sincs
aha meg embercsempészet!
igen annyit ás van h többet is mert Karcagon lakunk és van h az ország másik felére visz munkásokat a határhoz
500-600 at neponta
faterom is megy a sprinterrel elég sokat(300-400) de azért anyit nem:D ja és most van benne 680 000 km.
*VW
Nekünk is van egy 1.9 es WV transporter....nagyon szeretjük nem eszik sokat vonóhorogja is van és jól megy....igaz egyszer beszart a hűtő és beállt az egész motor akkor 300at kellett rákölteni de azóta napi 500-600kmekeket megy és semmi baja!
Benzinből már lassan az 1.6 -os is sok lesz fogyasztásilag...
Hawernak e30 as bmw-je 1.8as,az 70kmen 12őt eszik Városba driftelve
pontosan vonóhorog aztán csá
bár gondolkozok h egy kisbusz sem lenne rossz. haverokkal tervezzük egy közös party busz beszerzését... én már mondtam h hajlandó vagyok többet beleadni ha oyat veszünk amiből ki tudom pakolni az üléseket és néha betenni hátra a mocit! qrva jó lenne:) nyáron meg csak beugrani a srácokkal és menni amerre látsz.
no meg fűűűűűűccccsön!
őszintén szólva ha van egy gyors motorom én leszarom h miyen autóm van, meg mennyi idő alatt van százon meg iyenek. legyen rajta vonóhorog, a többi nem számit
Stoppie vegre vki kimondta a lenyeget. Kompromisszum...
Olcrobb a benya de olajbol 2-4 literrel kevesebbet eszik 1 diesel 100 on az meg mindjart 500-1000 ft szaz km enkent
Hülye az aki benzinkúton veszi a gázolajat Ez az 1ik érvem.
A másik, lehet hogy lassan drágább, OK aláírom. De monjuk a 2kiteres dízel 6 literrel elvan, ugyanekkora benzines meg mondjuk 10ből. Ez még a nagy külömbség a dízel és a benzin között ...

Amúgy sztem jók a dízelek is. Mondjatok olyan benzines autót ami 8 litert eszik 100on, 6,5 alatt futja a 100-at, és megfutja a 250-es tiltást.
A dízel bmw-nk tudta ... Benzinesek nem nagyon tudnak ilyet ekkora fogyasztás mellett
lehet hogy drábább lesz 10 fotintal de akkor is jobb azt tankolni egy olyan kocsiba ami 6-ot eszik nem pedig 9-et:)
qrva drága lesz a benzin ebben a szezonban. tavaly iyenkor 260-70-re lecsúszott... jön a tavasz meg a nyár aztán az "OPEC az áremelést a növekvő kereslettel magyarázta" bejelentés... picsába.
Ugyanez a szitu. En is refivel megyek es most milyen van hogy nem gyari?
lassan? itt mifelénk olcsóbban kapsz 98as benzint mint gázolajat!
drágább a gázolaj lassan..
Ez a most vagyok fiatal érvényes marad szerintem később is faterim se mai gyerek és nemrég ráhívtákk a rendőrséget mert kicsit rugovv vágott a kocsi!És van neki egy másik kocsija ami télleg arra van h a ból b be és szerintem igazad van teljesen!
marha egyszerű a kérdés,kinek mire kell egy kocsi.Akinek az a lényeg hogy A-ból B-be kis költségen a sebességhatárok betartása mellett,akár utánfutóval,szarrápakolva is kis költségből jusson el,az vesz valami gázolajzabáldát.Akinek nem csak erre kell,azt vesz amit akar.Én kurvasokat autózok,és az Őstulok toyotámmal a világból is kimegyek 6liter ből utánfutóval,pedig egy 20éves 2literes dieselről beszélünk.Kényelmes,elférek benne,és itt vége is van.Persze énis szívesen ülnék egy 200sx-ben,vagy valami benyás autóban,hisz most vagyok fiatal vazz,de nekem elég ennyi km mellett ezt tankolni.
ennyi-
125,idén már nem lesz ssp majd jövőre
Zsóótineked mi lesz jövőre? mármint ebben az évben?