Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtam h valami faszság lesz
Mit szeretnél beszerezni?
használtam google-t de attól még nem tudom megtudni h hol van az az út,azért kérdeztem h egriek írjanak tnap...és azér mentem a "válasz erre"-re yamaha nevében...
kössz mindkettőtöknek...ahogy így leírtad őket tudom mindet hol van,thx még1X
Kisasszonytemetőnél felfelé (baktafelé) Suzuki
Kerecsendről jösz és ott van a K2es Toyotánál bekanyarodsz balra utána egyből jobbra és ott az Aprilia is
K2esen mész és messziről lehet látni jobboldalt a Honda szalont is
KTMet sajna nemtudom holvan
van a meki felé is egy meg a rutinpályánál a tesco felé ott inkább csak ruhákat lehet venni.
meg van a pacsirta úon egy a Pizza karaván mellet kb 20méterre de az nemlényeges mer csak szimó alkatrészek meg robogo alkatrészek vannak ott
én enyiről tudok
egerbe hol találok motorosboltot?
aloha
nem tom.. lehetséges..
Csere-beszámítás?
akkor ez valszeg kodlampa lehetett
Joci itt a link amit mondtam ruha
időben kb 2 perc amíg lementem a garázsba és kitúrtam hót retkesen az egyik polcról.. aztán még 2 perc míg letörölgettem aztán szóltam apámnak hoyg kösse be az kb 5 perc de míg kitaláltuk hogy legyen megfogatva az kb fél óra.. viszont pénzbe nem tudom mennyiért vesztegetnek ilyen csoda cuccot..
A gyari is projektoros es mennyi volt ez?
nézd meg a képen.. őő asszem projektor lámpa a hivatalos neve.. de csak szúrófénynek mondják az okosok.. de ez jól világít
gyerekek csak én utálom a vizsgaidőszakot? ...a benzin témához szólva itt karcagon sztem elég nagy eltérések vannak kutak között
aszem már írtam, de van egy skót pofa, az nagyon rá van mozdulva, a volt ndk cuccokra, szigoruan 2t barkassal jár veteránversenyekre, de van othon vartburgja is, azzal közlekedik, szerintem ő lehet otthon a falu bolondja:)
JociRS keress meg nagyon gyorsan, találtam shox bőrruhát olcsón, olyan mint Tyt-nek van 06-30-547-57-19
Egy frankó 2T BARKÁCSOT (barkas)
ne is sérts meg..olcsó,megbízható,kis fogyasztású, olcsón fenntartható autó kelett suliba járni ( Letenye-Győr 210 km) heti szinten, csapni nem ez van..,ez igásló+diszkós autó :D
Csak a VW Bogár
Mikey ne haragudj ha megsértelek de én trabi kasznival annyira nem vagyok kibékülve ha már régi autó akkor inkább Lada hátsókerekes az kész élmény ha pedig NDK akkor wartburg 4t inkább
Aham Hát ha ez is küldve lenne sztem 18at bevenné
Jaaa Trabant ist am besten Wagen.. vier takt vier zilinder vier Raad
ezt ha hosszútávon járjuk,akkor oylan 7nél megáll...Betartva mindent...DEhát driftre van,úgyhogy sosincs betartva semmi