Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nekem már hullott szét a lámpa belseje,nem tom, hogy úgy ,hogy világít de ha széthulott akkor azt látod simán(meg hallod is ) szétszedés kicsit körülményes.Nem tom amugy mi lehet a probléma...
nincs igazad mert a dieseleket drágábban adják mint a benzineseket de ha sokat használod akor megtérül az ára mert kevesebet kell majd tankolnod.
én úgy vettem észre amíg a gyári lámpa volt benne hoiyg egy rakás szar.. az enyém kb semmit sem világított.. estefelé állandóan refivel mentem...
Zsolti vagy valaki a lampam eleg szarul vilagit a csavarral hiaba allitom akkoris. Az izzo uj. Mi lehet a baj? Kitud ugrani a projektor a helyerol? Vagy valami otlet?
nah ez pont ide vág.. most néztem a viasaton az 5. sebességet és volt benne két legújabb astra.. egy dízel meg valami VXR asszem.. a lényeg hoyg a dízel 190 Le a benzines az 240. Gyorsulásban fej fej mellett mentek de a végén ellépet a benzines egy fél mp-el.. Aztán gyorsultak 80 km/h-ról ott a dízel győzött.. majd mentek versenypályán, szerintem kb azonos tudása volt a két vezetőnek.. és a cél előtt megint a benzines egy ici picivel győzött de nem volt 1 kocsihossz sem.. viszont:.. a dízel sokkal olcsóbba kerül mint a benzines és elvileg 6,2-őt fogyaszt 100-on.. szóval ha nem igazi versenygép akkor egyértelműen dízel.. viszont egy imprezát nem tudnék elképzelni dízelesen..
kb ennyi a beszerzési ára is (legalábbis én ennyibe tudok szerezni,gondolom nagyobb db számú vásárlás esetén még ennyi sem)
enyém is full fekete csak egy shox felirat a vállán azt kész:)
Tyt vennek en szivesen de annyi penzem sincs jelenleg h gyalog menjek haza
:((
Nekem a 106XSI-m volt a befutó 3500-tól 7250-ig úgy ment mint az állat.
Ez is volt a vesztem/veszte...
a diesel témához: szerintem autóba is való, sőt. Kicsi pözsó 206osunkban 1,4HDI van, csippelve, és sztem gecijól megy :)) 68le helyett 80 körül van most, és imádom amikor 2500nél megindul! Szoktam csórni Apu 1,8 140pacis Zafiráját is, és nekem jobban bejön a diesel. Jó, a zafirának kurva szép hangja van amikor forog (a pözsóhoz képest), de a td karakterisztikája jobban bejön!

ja mégvalami, amiben verhetetlen! Sheftautónak ideális! Volt hogy szinte naponta kellett járnom, sheftelni egy közeli faluba, 50km odavissza. Szar az út, 5ösbe 70-80, és 4et eszik :)))))))))) Átlagos hajtásnál sem eszik soha 5nél többet!
na a kurva anyjukat basszák meg a shoxosok :) 10rongy a sisakom, a ruhámat is jól leárazták múltkor. :(

Adam, mi a cimbalmos az én ruhámba? Sima kék fekete :) 100 "cimbalmosabbat" tudnék mutatni itt a fórumról, sztem az enyém a Z3 -é után a legszolídabb :)

JociRS, veszel nekem 1 másikat, megkapod az enyém :)
Ez igy vilagos. De melyik mit modosit?
Nem azért mondtam, csak többen kérdezték h mi a különbség a chip és a powerbox között
Nem itt lakik Ürömön
Heti 2x-3x itt van nálam akkor láthattad, fekete újabb Mégane körbesötétítve +17-es króm/fekete Bellini felni. ha ezt az autót látod Csabán akkor ő az


Ezt a baromságot,ki mondta h itt lakik?
tom h az
bűven elég bele főleg turbos összerekübe vagy dieselbe
oké, egyből szólok majd
parancsolsz?!:)
majd szólj,hogy mi lett ,mert addig nem tudok aludni,amíg nem tudom mi lett a felnivel!
robka a tégla
egyébként meg mindent tudunk, a shoxban akció van a,dakar nem lesz,bútorok el vannak adva.
:D
ennyi:D
a bútorokat adtam el 2 óra alatt most pedig lehet kykee-nek a felnijeit a suzuki alól ha sikerül az üzlet
kufár lélek. lehet azé megy olyan jól a kis 50es, me kevéssel kevesebb bőrt kell cipelnie...
msn-en nem láttad mi volt a személyes üzenete? "Két óra alatt eladtam a házat a szüleim feje fölül" vagy valami ilyesmi