Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont úgy néz ki mint a honda egyik régebbi tanulmánymotorja. sztem ász.
Jó szöveg
Nemerdekel valakit xenon rs be? 12 e ft.
Adsz 1 email címet?
bazeg akkor az enyimé 7 kilóért pályaidommal 3000kmrel kvára megéri. ááápicsába
Hello.Engem érdekelne az RS.
Felvehetelek msn-re?
Eladó rs 125,2005 ,11kw os papírral 6800 km ,poweres iá:800.000ft
Egy RS125 is?
. . . . .
ettől még egy .......nemtom mi is jobb
Ez nem néz ki szarul?

Van neked szépérzéked motoros barátom? Esküszöm tényleg gyalologolni fogok ha ezeket kihozzák utcára.....
Mieeeeeeez az undorító széles csúnyaság ...
Esküszöm ehhez képest a Honda Goldwingje (amihez amúgy is erős idegzet kell) egy Barbie girl
szerintem szar
Nemtudom neked mi tetszik egy villanymotoros "sport"motoron.

Az csak egy dolog h hogyan néz ki.
De egy sportmotorhoz nálam elengedhetetlen a motorhang/kipufogóhanng (természetesen a gyári hurkatöltőket felejsd el) NA ami ott kijön max fordulaton az adja a sportmotoros feelinget.
és azért lássuk be ez nem néz ki szarul.... http://www.youtube.com/watch?v...
Ha elfogy a benzin attólmég lesz kerozin a repülőkbe nem?Ha igen akkor kell venni y2k-t
na jó attól függ, de valszeg ha lesz egyáltalán váltó kevesebb sebességgel lesz megoldva.
fasztudja.. a hangon kívül nem lehet szar.. geccinyomatékos egy villanymotor.. plusz mennyivel gyorsabb lehet pályán.. nem kell váltani sem..
addig örülj amig benzinessel mehetsz
nemrég aszem párizsban mutattak elektromos superbikeot be.. nem nézett ki szarul, nekem kéne.
Joe "rohamosan" jön a bio cucc
snoz@freemail.hu vagy írhat ide is
ennyi meg teherautóba

Mi már megérjük azt h elfogy majd a kibaszott nafta erről a huulladék bolygóról. Én aztmondom h amíg lehet élvezem és élvezni is fogom minden pillanatát a benzines motornak Hang+ erő ez a mottó és nem korom+kerregés



Amikor elektromos autók lesznek akkor inkább gyalogolni fogok sztem.
És mi lessz a sportmotorokkal? Beállíthatjuk virágtartónak az összeset az előszobába
Szerintetek ez direkt olyan verseny lehet,ahol kis pöcsökbe motor blokkot raknak?link
Ésha netán valakit érdekel,az szóljon a jézuskának vagy mia tosz?