Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mustad@freemail.hu küld már át
köszi
igen, de nem a prot. szintézis miatt edzel 2 naponta hanem azért h tudj regenerálódni.
én értettem, bár nem tudom miért az agyadat stimulálod és miért nem az izmot
nálam pont fordítva volt előbb snowboard aztán deszka
jól van látom pont az "ellentábor vagy" :)
egyébként gondolom azért kezdtél snowboardozni mert deszkázol, én is azért sielek mert a göri után könyebben tanulom a dolgokat, pl slideolni rögtön ment sivel is, a 360al viszont szenvedek pedig korival nem téma... mondjuk most vettem egy fs lécet amire jól előre fogom tenni a kötést és akko sztem könyebb lesz a forgás...
egyébként deszka ugyanez, a lényeg nekem ott van h geci nagyokat esel és tök jó érzés összetörve is visszamászni a lépcsőn h na még 1X addig amig nem sikerül. más sportokban nincs iyen..
ajánlom nyári gyakorlásra bécset, ahol a vizben gyaksizhatod az uj trökköket;)
Jocirs
315 KB nekem is megvan
Ezeknél már csak 2 zsírabb sportot találtak fel: 1 2

Most voltunk planneralmon, egyre több a fsíelő. A 20mes kickert simán ugrálták be a helyi srácok, a 15mesen is 360ak tök lazán. 4 nap alatt 2X jött a helikopter. Uccsó nap utolsó ugrása előtt is nyomott egy srác egy szép faceplantet a 7mes kickerről, szép zárás volt
Kispesten a Kolonicséknál jeletkezhetsz ha ilyen ambícióid vannak
Majd hazaviszlek utánna
Én úgy tudom hogy a protein szintézis 36-óra alatt játszódik le, és ezután kezd esni az emelt protein szint az izomszövetekben. Jajj de komolyan hangzott

Ismerem a rendszert.
Elvileg stimulálod az idegrendszeredet ezalatt a 3X8 gyakorlat alatt amivel ugyanúgy növekszel.
Mivel hogy mondjuk a 6X12-vel többet stimulálod az agyadat de nem képes egyszerre több proteinszintézisre mint amennyit 3X8 alatt stimulálsz.

Nemtudom érthető-e
Bencce és Tyt remélem érti
hát 48 óra pihenő kell... tehát minden 2. nap, de a hétvége szabad. a lényege elméletileg h igy folyamatosan fent tartod minden testrészedben a proteinszintézist, ami bontotnál 2 nap után leesik... sztem megéri egyszer kipróbálni csak nem szabad túledzésbe esni, meg kicsit hiányérzete van az embernek h nyom 3X8 fekvenyomást és anny volt a mell, és azt se a max súlyaiddal. de ha ezt leküzdöd akkor sztem király, de suli alatt ugyis megint bontott lesz...

csongi: A görinél meg a FS sielésnél lazább meg zsírabb sportokat soha nem fognak feltalálni..... :)
HST-nél 36 órásak a ciklusok nem?
Szóval akkor kevés a heti 3 edzésed.

Bazz, úgy mennék már edzeni, nem voltam 3 hete. 19.-én műtötték a kezem. Szabályosan érzem hogy esek össze. Pedig ez izom (volt), nem koksz. Még mi lenne ha koksz lenne, bele se merek gondolni...
tavaly télen (5fok)mentünk a körúton valahova bulizni kb 15en voltunk...
azt szemből egyszercsak egy félmeztelen kopasz forma rohan felénk egy bárszékkel a kezében...
elment mellettünk szerencsére aztán tőlünk kb 10méterre volt egy brigád kivette középről a gyereket és elkezdte ápolni a székkel...szó szerint kettétörte a gyereken a fa bárszéket!
gecc nahh akkor kicsit elment a bulitól valahogy a kedvem...jó persze azis biztos vmi indokkal volt de akkoris! még mostis megvan ahogy gyerek magzatpózba fekszik azt az meg izomból tolja rá a széket...de aztán felkelt és elmentek...nemsokat tettem volna rá hogy felfog kelni
Mentünk be szilveszterkor pestre, és beszélgettünk egy csövessel a héven. Elkezdte mutogatni a képeit, horvátországba voltak nyaralni valamilyen szervezettel, rendszeresen vannak összejöveteleik, bográcsoznak, egész országot végigjárta már a kirándulásaikkal. Jóhogy nem akar dolgozni. De azért van aki nem tehet róla, és próbál kimászni belőle.
akik meg kimennek a kuruc os gyülésekre nah azoknak is vipera járna asziszem!
agyonvarrt, kopasz gecik...
jó persze vannak kivételek...
régen volt Fradi meccs akkor ottvoltak , aztán volt MTV aztán biztos lesz még tovább is...
mondjuk sztem egy idő után valamennyire kinövik ezeket az emberek, mivel főként fiatalok aztán család stbstb...
de alapjábavéve énis elítélem a Brazilokat...ugyanígy a koldusokat is!
Hiába egykét koldust az asszony baszott ki a kégliből(ivott, bármi más probléma)... pl a törvényekkel van sztem a legnagyobb probléma...
De a Koldus felfogása annyi hogy sétálgatok az autók között azt majd vki megdob egy kilóval, egyszerübb mint havat lapátolni, hidat mosni meg miegymás...
:)))))
jó meredek korlát.... amikor utoljára iyet próbáltam akkor a bőrgyógyászaton kötöttem ki:D miután a bordáimon végigzötyögtem 15 lépcsőt...:)
Ez a pedró nemvolt ártatlan mikor leszúrták...
Tyt ne mond ieneket mert attól félek én is hogy lassan cserléni kéne dúgót xD de megpróbálom úgy kihozzni hogy majd a húgomnak így jó legyen, aztán ha baja van majd megcsináltattja fő hogy jó testvér vagyok
Énmár szóhoz sem jutok
http://kuruc.info/r/1/19870/ csak nézzétek meg a szemét állat képeit.
Múltkor még a tvben sírt, h neki 3misi kell, mert maradandó testi és lelki sérüléseket szenvedett. Ezek nem változnak
hátott legalább kimondják amit máshol nem. amúgy meg a kép volt a lényeg, ami lassan valósággá válik.
Ki gondolta volna
Képzeld Tyt, most a bontott edzés helyett heti 3 teljes testest végzek, testrészenként 1, max két gyakorlattal 8as szériákkal, és abból 3-t... rendberaktam mellette a kaját rohadtul és nagyon kezd jó lenni. egyszer próbáld ki a HST-t:)
mondjuk nem hiszem h a kurucinfo lenne a hiteles és pártatlan forrás:)