Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem valami S-es ruhám van 174 centivel
jó, de én nem kövéér vagyok mint egyesek, hanem sportosan nagydarab, oksa?
Bennce neked mekkora ruha kell es mik a mereteid?
ez má nagyon homo
hehe nekem is ekkora ruhám van
báálnasztájl
nahát verekedjen meg boxoljon veled a faszom:D
én 193, és 105 , nekem XXXL -es ruci kellett. konfekcióban oylan 54körül van egy énfomra srác.
Ott az Audi ott az Audi. Ez való nekik Merdzsó, Áudi meg a Béemwé ja meg a VW Passat.
ohh kszi a segítséget
meg 1 link is jól jönne
sajnoas még a méretem se tudom 175 cm vagyok és 84 kg
mekkora kell szerintetek?
most nem tudok sajna, szétment pár meccsen a térdem, most jön rendbe remélem. de már hiányzi ka bunyó..
indiánok
most vettem, 55-ér. első kép az adatlapomon.
egyébként engem winstrol meg primobolan tabik érdekelnének csak nem lehet sehonnan szerezni szúrni meg nincs pofám. meg itthon megtalálnak egy tűt azt hiszik drogozom és elköltöztetnek kondásnak disznót terelni :S
Neki olyan gondja volt hogy mindíg állt neki. Épp csak hozzáért a súly már állt is
Heréjére nem panaszkodott. Aktív éjszakai életet él, így nemhiszem. De holnap rákérdek!
ja hogy megnőjön a fülem meg az orrom tőle:) meg a szivem... bár a szivet nem bizonyították még mert minden sportolónak nagy... nem tudom. növekedési hormon azért már elég hardcore dolog:)
haverodnak nem lett heresorvadása? én attól félek.. tudom h utána helyreáll de akkor is:)
Spiropent vágtam hogy asztmagyógyszer. Azért kell hogy amint az anabol hozott azt meg is tudd tartani... Nem erre van kitalálva, hát, nem erre VOLT kitalálva, de már azért eléggé erre hangolták a dolgokat (kokszra gondolok nem a terhességmegtartó gyógyszerre )
De mondom, ajánlottak növihormont. Ha valami akkor az hoz komám rendesen!
De zsebbenyúlós
vágom persze... nők szedik h terhesek maradjanak meg mittudomén... de az anabol után helyre kell állítsd a hormontermelésed. egyébként ezek egyike sem erre való... spiropent is asztma gyógyszer, ugyanugy mint ah a szteroidok sem arra valók h edzés mellé egészséges emberek szedegessék:)
Szerintem ne várj vele tovább, mert elkezdik behozni az új készletet, annak szépen megdobják az árát, a meglévőkből pedig nem biztos, hogy találsz méretet, színt stb.
Szerintem nem szükséges használtban gondolkodni, csak ügyesnek kell lenni. Minél több oldalt nézz meg, de javasolnám, hogy ne elsősorban magyar lapokon kotorássz. Tudok ajánlani német és svájci üzletet is, ahonnan el is küldik, nekem is tőlük sikerült levadásznom, amire vágytam; de e-bayen is rengeteget találsz (ott is elsősorban az üzletek hirdetéseit érdemes figyelni, segítőkészek nagyon).
Ha nyelvi segítség kell (fordításra gondoltam ), akkor szívesen...
Svájcnál ne felejtsd el, hogy ha onnan postáznak, akkor vámárunak minősül, tehát plusz költséggel kell számolnod...
Hallod bencce, nem mondom hogy jártas vagyok benne, mert bár a kezembe már volt, de a számba még nem! A closty név nem mond semmit ... Gondoltam ránézek guglira. Hát bazz próbáld meg beírni és nézd meg miket ad ki
hüye vagyok nem dianabol kúrát hanem anabolt... ugyanaz mondjuk a hatóanyag de mind1. meg az is 5mg-os de tök 8 h 5ös vagy 10-es:)
egyébéknt ugy gondoltam el h 6 hét anabol, utána spiropent, aztán proviron és clostylbegit tabik... a legvégén meg hepabene a májnak... sajnos csak az anabol meg a spiropentet tudom h mennyit kell belőle szedni, a provit meg a clostyt nem na mind1 majd ha eljön az ideje utánajárok, de köszi majd szólok :))
A dianabol szar! 5mg a hatóanyaga még a danabolnak 10mg. Oda kell figyelni, mert 1 betű sokat számít...
Én is gondoltam hogy csinálok egy danabol-naposim kúrát. De a deca-durabolin jobb, mert mégse kúrja szét a májadat ezerrel. Aztán ugye elszáll az emberrel a ló és elkezd gondolkodni nagyba. És szóbajött a növihormon is.
De én aztmondom hogy 17 éves, nem vágyok többre a mostaninál ...
Majd egyszer lehet hogy ezekhez fogok folyamodni. MAJD EGYSZER, talán ...

De nem. Büszke vagyok hogy koksz nélkül csináltam amit csináltam.

Még annyi hogyha danabol-dianabol és társaiban gondolkozz szólj.
Akivel együtt edzek Ő szed, és az ő tapasztalatait meg tudom osztani veled. És Ő tuti nem kamuzik, mert miért is tenné ...
azér elég gáz a teszkós 15ös felni az a6on ballonos gumival..
nem vagyok gyúrminátor,sőt vékony vagyok inkább... de ahhoz h fejlődjek nekem csak igy megy...
jah az msn címem más

joci21@hotmail.com

és megyek fel most