Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer ta dízelmotorokat agyon fejlesztik, húzzák, hogy menjenek, de egyszerűen nem erre való. egy dízel manapság annyira bonyolult hogy hozza a szintet, hogy ha báármi baja van az egy vagyon. a dízel egy nyomatékos, alacsonyfordulatú, nagytömegű erőforrás. még kamionokba is elmegy, ahol alacsony fordulaton a 20onvalahanyadik sebességi fokozatban elzakatol 10órákat az autópályán.
hájfájv.
elhiszem és biztos igazad ven nem ültem tul sok kocsiban de ugyanolyan évhjáratu 328i ben és 330D ben is ültem mér és a diesel sokkal jobban ment legalábis én ugy éreztem
Tevagy az én emberem
a dízel hajóba, harckocsiba, meg generátornak való.
Most nem nagyképűsködésből mondom,de a szakmám autószerelő és szerintem több autóban ültem már mint te egész életedben fox...És van némi hasonlíttási alapom a benzin illetve dízel autókkal kapcsolatban.
elhiszem hogy az 5000-es megy 300-at.
Ja és mért lenne szar a disel? ülj bele egy 330D be nem kell ide 5000es V 10 es attol még megy azis sokkal nyomatékosab mint egy benzines
de nincs benne tuning..még lehet ment volna,csak elfogyott az út anno a 750es bmw ment 3kilót,meg a 4.2es a8as is...
dízel kocsit minek tuningolni?...eleve szar...
de az 3000-es ez meg csak 1.9-es
nem tom mi a különbség nem értek hozzá:D csak azt tudom hogy elöször volt csiptuning aztán késöbb monta hogy már P-BOX is van benne
A chiptuning es a p box kozott mi a kulonbseg? En azthittem ugyanaz
akkor most én meg mondjam azt hogy nagybátyám 530D xdrive-os bmwjében nincs bent a tiltás és 270et megy? ...
Most jövök én
Unokatesóm passatja meg 225-öt ment ora szerint csiptuning, lefújószelep meg P-BOX és jelenleg a gyári 131 LE helyett most 167 LE Dynon mérve. nyomatékot nem tudom de kegyetlenül gyorsul.
én 1.9es (asszem) turbodízel octaviával mentem prágába, és 2kilónál vége volt.
En a hondasokkal vok igy tisztelet a kivetelnek. Amugy nekunk is passatunk van 2.0 pdtdi nekem bejon
Üdv mki!1.is BUÉK,ebből is lástszik mennyit írok ide mostanság ,egri emberkéket szeretnék kérdezni hog egerbe hol van motoros bolt?fél éve "lakok" ott lassan de én még nem találtam rá re se.
Ja és Passatot azért sem vennék mert egy nap 200-at látok Bp-n a 90%-uk céges autó. Nekem nem kéne semmi pénzért
Jocirs: a VW-s csávókat külön imádom ők az a külön állatfaj A Passatosok, Golfosok-at imádom
Főleg amikor a trágya pdtdi-ből 160 nál elfogy az erő azt a csicska csak pislog a Passatból h mivan
És széria
Írni nem tud a paraszt ferari bisztosvagyok
Bencce!
Naon jó fotók, gratula! (...és szép barátnő... )
xD nekem ismerősöm azt akarta behitetni ha JOG-ja 18 lovas meg 14500-at forog, mert van rajta egy sportkipuff meg egy 70-es henger. A végsebesség meg 75 ezek után is.
JAjj most miért? Az én AF1-em is röpítettemár 100 LE Amikor a michubishi platóján utazott
Ezt nemakartam itt hangoztatni