Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a gyúrminátor egész nap csak zabál v mi?
felvettelek de nem vagy fent
persze nem is azért mondtam. nincs bennem 1 csöpp rossindulat se! csak ugy felmerült bennem
igen ez az msn címem
a mustad@freemail.hu
egyébként nagyon gondolkoztam egy dianabol kúrán de a végén ugy gondoltam h ha most egy iyet bejátszok akkor fügyülhetek később a fejlődésemnek, igy is qrva nehezen megy.
amugy ezaz msn cimed? aza mustad...
jah és igen csak smárolnak nem ujjazák egymást.
életemben 1X vettem csak ruhát motorhoz
Én se mondtam Yamahának hogy ne rakosgassa a képeit.
Szóval mi benccével nyugodt szívvel "gyúrhatunk" itt...
Meg LEHET több embert érdekel a gyúrás, mint a képek.

Ahogy Zseby is mondta, nem csak a motorokról lehet itt beszélgetni. Úgy elég uncsi lenne!
nem tudom még soha nem vettem használtan bőrruhát. de ha vennék akkor a varrásokat nézném meg h azok 1ben vannak-e... meg nyilván h mennyire kopott...
én még használtani s veenék, tudjátok magam tartom el. szegény gyerek vagyok jómunkásember. esetleg valakinek eladó? Bennce mit kell megnézni ha használtruhát veszek?
hát ha találsz akciósan ami tetszik akkor ne halogasd:)
amugy bőrruhát most érdemes venni vagy várjak még vele? esetleg ötlet valakinek?
én nem mondtam 1 szóval sem:)
ne értsetek félre, de nemrég szívtátok yamaha vérét h kutya se kiváncsi a motoros képeire. oké, de szerintem ő ugyanilyen joggal írhatna ogy kutya se kíváncsi a gyúrós cuccokra nem? ő legalább valamilyen szinten nem offol. mind1 beszéljetek csak itt a gyúrásról mert érdekel :)
megvagyogat. majd tavasszal remélem elviszik
ja meg vitamin és lenmagolaj:)
Elég jól lecsupaszítottad az adatlapod.
RS megvan még?
Le vagyok maradva nagyon
semmi extra....
7:50 kreatin + tejsavó + maltodextrin
8:00 zabpehely
10:00 2tojás
12:30 csirke rízs zöldség
15:30 banánturmix + tejsavó + maltod.
17:30 csikre rízs zöldség
19:15 tonhalsaláta + cottage cheese
21:00 tonhalsaáta + tejberízs
22-23:00 30g kevert fehérje (cytogen pro 360 - tudom h szójás de estére sztem jó a lassú felszívódású)

annyi változás van h edzés napokon a turmix helyett v35 van meg + 5g kreatin... ja meg 1,5 gramm HMB. azt csak azért mert maradt és most megeszem....
de mintha aszonta volna, h 2 havonta lejár. emo zenéhez dukál az deszka rájd után megigazítja a haját és felvágja az erét. jómóka.
nekem volt olyan h e-klubnál
piáztunk, odajott két részeg csaj(azok se voltak többek 16nál) aztán az egyik elkezdte mutogatni a pinájánál az anyajegyet a mmásik meg ujjazgatta... és nem is ismertük őket
Hát az agyad segíti elő a proteinszintézis létrejöttét és a növekedést is.
Nemdebár
De lehet én tévedek ...
Mit szedsz mellette?
hát csak nem
én azthittem h ennél komolyabbb dolgokat csinált a két csaj...
vagy nem?
rocky már rég nem deszkázik hanem emo zenét hallgat helyette állítólag:)))
rögtön megjeleneik rocky és akkor már 2en leszünk deszka mellett
most nem mondod h tuning 16 éves osztálytársait akarod nézni smárolás közben?