Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam neked is te buzi. --- Ez iggen nagy volt
jaj, ez meg a tolerancia jegyében: http://kuruc.info/galeriaN/hir...
angyalbár
egyébként a buzik meg mindig megtalának engem... első találkozásom amikor egyik bnőmet kisértem haza és elkaptak a blahán h na most megyünk az ANYALBÁRBA! uristen szerencsére kikerültem. aztán 3. gimiben kémiát valah elbagatelizátlam és különtanárhoz elmentem kicsit behozni... na az elkezdte nekem szídni a lányokat, és mondta h most festik a szobáját de utána megmutatja... Uristen... gyorsan mondtam is h köszönöm szépen és hazamentem. rá 3 hónapra felhívott karácsonykot mondta h boldog karácsonyt, mondtam neked is te buzi.
az utobbi meg most volt h igy benézek az OPT ATM-hez ahova épp igyekeztem és fiatal srác feltünöen Mexx női nadrágban rámnéz... magamban magyaráztam h bence vissza ne nézz, vissza ne nézz... aztán visszanéztem gondolván ha már nem figyel akkor csak én magyaráztam be magamnak.. visszanéztem és akkor már mosoygott is... kiáltottam egyet és inkább nem mentem az ATM-hez:)
nés mekkora az a vidi? mármint méretre?
Azt kellene már végre megérteni a cigányokkal kapcsolatban(egyáltalán nem zavarja őket a cigány szó, ha azt nem pej, értelemben használják) hogy a század közepéig mág csak meg sem tudták saccolni, hogy hány cigány élhet magyarországon,mert folyamatosan vándorolt a többségük, történelmi tény, hogy az 50 es évekeben indult HATÁSOS program először a cigányok letelepítésére. Ez az alig 60 év, ami azóta eltelt, semmire sem elég egy népcsoport életében. Bele lehet gondolni,mi lenne a véleményünk, ha egy időugrással idetelepítenénk nyolcszázezer magyar embert a honfoglalás korából. Kurvára utálnánk őket.Persze a cigányok mások,mint mi, de ettől a hasonlat áll.
lépjetek be a hadseregembe :)
jaja! igenis van CIGÁNYBŰNÖZÉS amit a fene nagy liberalizmusban elhallgatnak, és uszító dolog ilyeneket mondani, pedig megnéznék egy kimutatást a jogerősen elitéltek hány százaléka roma, és a népességi arányukhoz képest menynivel többen követtek el bűncselekményt mint BÁRMELYIK náció ebben a kis országban.
így van... sztem a statisztikák, korrelációs elemzések nagyon jól mutatják ezeket...
ja, azok ostoba tyúkok akik azt hiszik így jobban elkelnek.
egyébként tuning mesélj mi történt! "összecsókolózott" 2 lány? azt a mindenit!
az utsó mondatod nagyon ottvan.
érdemes szociológia könyvet tanulmányozni, demográfiai, munkavállalási mutatókkal, nemek, fajok megoszlása szerint, visszamenőleg évtizetekre. érdekes dolgokat lehet levonni!
kedves zseby: pont it ta nagy különbség, hogy a motorosok között EMBEREK lévén amint elkezdődött ez a gaci motorosok-előítélet, egyre erősebb lett az önszabályozás is, egyre több motoros szól a másiknak hogy okosabban, rendesebben, mert ÉRTELMES emberek vagyunk. ám a cigányokat mennyi ideje utálják, és nem képesek összeszedni magukat? uggyan már? (bocs az OFF-ért)
leSzbikus:)
egyébként általánosítás a brazilokkal ide vagy oda, nekem akkor sem szimpatiksak. vannak előitéleteim azzal is akit nem ismerek. ettől függetlenül ha 2-3 percet beszélek vele és nem "olyan" akkor meggyőzött. szerintem a lusta trehány népség. régi "vidám barakkos" időkben kötelező volt nekik is dolgozni, és ha jó munkaerő lennének meg minden, akkor nem esett volna a foglalkoztatottságuk 60%-al. Sajnálom a becsületeseket akik a tróger társaik miatt szívnak...
és ha nekem az összes roma ártott?

tudnék neked érdekes sztorykat mesélni Zseby. Édesanyám a munkájánál fogva elég sok indiánt ismer, és sajnos nagyon elenyészű köztük a becsületes rendes ember. Leakadnál, ha elmesélném mire nincs pofájuk... mondjuk anyut ezért tisztelem, sosem útálta őket, pedig mocsok sok kellemetlen tapasztalata volt velük. Több évtizedet abba szánt hogy a hátrányos helyzetűeken, cigókon segítsen közvetett módon, és nem sűrűn kapott érte köszönetet.
Nemcsoda h sok a leszbi Amíg iylen "disznók" a férfiak... Nembecsülik meg a nőket (TIsztelet a kivételnek)
Attól, hogy két csaj kavar buliban, attól ők még nem lezbikusak...


bírom a gondolatmenetedet

na sziasztok... úgy általában
remélem nagyobb gondjaid nem lesznek a suliban:)
a megfogalmazás szerintem pontatlan: "magyar sötét bőrűek"... Szerintem te a romákra gondolsz, de ne felejtsd el, hogy más színesbőrű is lehet magyar (ha már itt született). A romákat illetően meg azt utáld, aki neked ártott, de ne általánosságban mindegyiket, hiszen te sem vagy boldog, amikor egy épeszű autós azt mondja, hogy te is köcsög vagy, mert az összes motoros az... igaz? Mindenhol van ilyen is, olyan is, ezért nagyon "eccerű" felfogásnak tartom az általánosítást.
Igen is tanár néni
baszdki nem is mondtam tuning, múltkor veled álmodtam. (nem röhögni)
lényegében annyira emléxek hogy derékig bebújtam az NS1edbe és próbáltam valamit szerelni rajta, te meg asszisztáltál :) hogy mit szereltünk/miért azt ne kérdezd :D remélem nem dugót cseréltünk