Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg adok mellé egy msn címet árak stb miatt!
Figy pár nap múlva vissza szólók, h mi tudunk-e még hozni!
csá
valaki tudna adni valami címet vagy elérési utat (linket), ahonnan lehet rendelni jolly moto-s rendszert 2006-os rs 125-re?
Arrow rendszer is érdekel!
Jól nézz ki Helyzet jelzőre lett végülis rá kötve? Hajlékonynak hitted mi?
Képzeljétek itt a városomban nem lesz tüzijáték meg spórol a város....augusztusban meg elmaradt mert esett az eső...akkor mi lett az akkori felszereléssel?
hát hajrá Joe

aztán itt meg BUÉK /Budapest újra éhezni kezd/ Dadis kedvéért lehet Balatonfüred is
na aki a viccet értette oké aztán este mindenki csak óvatosan
na végre ma sikerült feltenni az Angel eye-t
csak sajnos az egyiket sikerült eltörnöm
Úgy néz ki már csak jövőre találkozunk kemény évet zártunk volt itt ragadás, esés, motorváltás, emberek jönnek-mennek de azért a mag még mindig megvan és aktívan írogat.Remélem ez így marad jövőre is és végre már össze tudok futni az arcotokkal

Sikerekben,km-ben, egészségben bőséges új évet kívánok mindenkinek!

Jó szórakozást estére én biztos iszom egy pohárral majd a motorosok egészségére, tegyétek ti is azt!

Üdv: Joe-Z
jelentem a kis xt hónan is szuperál
én múlt héten zúztam a ktmnek... 2 métert nem tudtam egyenesen menni
okk,jó éjt
vágom az a h4 es a vetitőlencsés.
abba 27900 a xenon de ott mát a távolsági is xenon nah jó éjt
van benne lámpánként egy kicsi a helyzetjelzőnek meg egy nagy ami tompított/refi
vágod,2 szál vetítőlencsével
igen rs az kacsint :)
értem
és 1 izzóban van ez a 3 fény? vagyis lámpánként 1 izzó?
nem úgy értem,hanem,hogy nem "kacsint" ,gondolom RS-en egyszerre csak az egyik fele ég,ahogy kapcsolgatod
akkor jah az más.
a két lámpa azonos,mind2 tudja mind3 fényt
hát ha 1xre világít mindhárom akkor ott gubanc van. megnéztem a h4bixenon most 27900
a sima meg 17500
nemszóltam... és országútinál ?
kösz az infót,mitoé olyan,h mind2 lámpa világít mindig(tompított/refi/helyzetjelző)
megnéztem rsen ha tompított akkor az 1ik ha országúti akkor a másik világít...de sztem kocsikban is így van vagyis az újabbakban... de sztem nincs mert 1 izzó 1 féle képpen és magasságig világít pl a tompított lejjebre világít mint az országúti ...
van olyan is az a h4 es de az 30 e körül van és nemjó! az rs be!
ha aztszeretnéd hogy a tompiított és a távolsági is xenon legyen azt 20 e ből tudod megoldani, ha társulsz valakivel(mer akkor 2 szttet kell venni)
sorry,ha debil kérdés
így külön xenon az van olyan is,hogy egy izzón belül van a tompított és a refi