Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vicces ez az egész,megyek én is mátrázni és körbe motorozlak titeket...tudjátok,fizika,jobbat döntök aztán majd lehet pofázni
te meg szelidüljél már kicsit
hülyegyerek?nem gépmögöl kéne arcoskodni kis szarházi. remélem jöszn teis mátrázni tavasszal majd találkozunk addigmeg jólhúzdmeg magad.ott majd mondhatod nyugodtan neféljé.én nem a hawerodvagyok hogy hülyegyerekezel kis csicska.rem eltolod a pofádat mátrázni
vigyétek ineeeeeeennnnnnn
felhívsz egy faszom bontót vagy a márkakereskedét! mit nem értesz ezen hüyegyerek? szted az idomokat máshonnan szokás beszerezni ehhez a szarhoz mint az alkatrészeket? nem...
mer mér ne. nemazt kéreztem mitszóltok hozzá hogy nézne ki rajta hanem honan lehetne beszerezni vanegy kis külömbség
már kivagyok tőle komolyan ...:(
Minek nem nézte meg mit vesz?
"álltalén nem misonc sara szerintem a powermizériája sem
eztmár megbezséltük eccer kurvára nemérdekel levette vagy nem nincs rajta és kész
egyébként minek rá ez a hülyeség?

ezt is levette róla misoc
a tiéden mindennek csak a helye van meg....
Ilyen bizbaszt szeretnék venni az RS-re, hol találok ilyet és kb mennyi árba? az enyémre rámenne mert oylan mintha ennek helye lenne de az enyémen mintha nemakarna lenni helye
Fábi olyan mint egy kísértet Őt azzal lehet megidézni a fórumon ha háromszor egymásután kimondod, hogy "versenyszabályzat" és a hátadmögé köpsz De most komolyan. Szinte soha nem írsz, de amint szóbakerül a 125-ös DT, azonnal megjelensz
Ja nagyon tetszik csak fúrni kell rajta még pár lyukat
Ti vagytok a hibásak ha ezt hagyjátok is
és akkor miért nem szól senki valakinek h kapjátok be ő mehet a 160as hengerével de te egy qrva slick gumit nem tehetsz fel...
fábi,te ne idegeskedj,neked semmi nem gyári a motorodon ...
idénis ment egy pár versenyt egy köcsöggyerek 160as hengerrel
Nah hát azért meg van a véleményem a cikk írójáról. Ez csak az ő szegénységi bizonyítványát igazolja h nincsenek barátai akikkel jól tudná magát érezni ( amihez nem kell feltétlenül csont részegnek lennni) egy kicsit szórakozni, lazítani. Egy tipikus köcsög nethuszár meg is érdemli maradjon is otthon

Én ahova megyek ott lessz baráti köröm nagy része, rég nem látott ismerősök szóval garantált a jó szórakozás.
Aki meg otthon marad annak jó tv-zést
160ast beletenni sztem geciség....
Hát első versenyeken nem lesz reszelve a henger, de ha látom hogy kicsit jól elhuznak célegyenesben vagy kigyorsitáskor, hááát akkor felbasz az ideg és megy bele a 160-as reszelve
Nincsmit remélem tetszik
Csé! Megkaptad a cuccot?
megjött a rendszám thx
tudsz képet felrakni a sárvédőről? köszi