Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


erről jut eszembe,ugyancsak rdvel paraszttárcsazár (lakat) fent én meg elindulok,szerencsére még csak 10zel mentem mikor beakadt és blokkolt az első kerék
2006os Rs en tavasszal bazz pont úgy állt hogy a bokor oldalon volt a féktácsa a tárcsazárral ...elkezdtem tolni ... helósárvédő
hahó vki milyen izzó kell az rsbe (távolságis)
volt 260km kb de lehet cska 230 nemtudom
-lehozni+lejönni
az messze van... misoc meg lennt lakik nyugatra a picsába... volt türelmetek lehozni...
eger
te hova valósi vagy?
bírom amikor ilyne szivesen látnak
ilyen van sr re is ..jah akartam kérdezni az rs be milyne izzók vannak+ mert ha úgydöntök h. megtartom a mocit akkor ezeket a vackokat lecserélem xenonra... szal milyen kell bele?
szerintem.itt,erre nem sokan kíváncsiak,hidd el,akit érdekel rámegy bikepics-re és keres sok szép motoros képet
én egyszerűen nem nyitottam le az oldalsztendert mikor hazaértem. A motor meg eldőlt mint egy zsák krumpli. A bukógomba megvédte szal nem lett para de azért kicsit meglepődtem hogy hogy lehetek ekkora fax
most jönnek a kommentek figyeldd meg h. fúúj ne gusztustalankodj...
jóhogy nem kötött bele
jaja,az egyensúlyt
Én 1x leálltam haweromék háza elé és bementem.1x csak csenget a szomszéd,hogy eldőlt a motor...Mondom mi a picsa nézem nos a forró aszfaltba elsüllyedt a lába és eldőlt szegény mocc
Fogd rá h kerestél vmit
Nekem mocis: forgalmas helyen letámasztottam,átsétálok másik oldalra,kulcs ki,erre elkezd borulni,próbálok ellentartani de hiába,motorral együtt felborultam és átestem rajta,pofával az aszfaltra
tandemezni ne vidd a barátnőd:D
ésezt mérkell bejelenteni?
höhö micsi ntörténetek vannakitt mindjárt nekiálok olvasni