Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

robogózni szoktál még? vagy azzal mivan?
EEENNYYI.
vagy ah dadis mondaná: szégyen ami itt van:)
Hát nemtom..., ha TÉNYLEG valaki ellenőrizni fogja, hogy széria motorok mennek e, akkor bukta, meg szerintem kurva nagy ÖNÁTVÁGÁS reszelt motorral indulni széria motorok ellen.
Én inkébb lennék becsületesen a mezőny hátsó harmadában(melleseg mindenképpen ott lennék:) mint az elejében menni csalással, és látni, hogy csak egyenesben tudok feljönni, annak aki kanyarban elmegy... Amikor verseny után hazamennék, rosszul érezném magam.
mást már nemlehet
vicc ez a mai nap...
nyugi nem csak te sírsz
csak nem nekem írtad de írhattad volna...
zsóótirs: majd ahhogy melegszik az idő előjönnek az álltalad említett fiatalemberek csak most fáznak és amúgy is a pláza előtt most nincsen senki nincs kinek feszíteni....
2oldallal előbb lefikáűzták amit mondtam... és most meg ezt írtad...
ezt csak én nem vágom hogy kapcsolódik ide?
és ez most hogy jön ide?
(és nem köszönésnek szánják a motoros társuknak) hanem h. nézddmár mi az a kétütemü papírjaguár alattad?...
héé... azt ne mondd h. te nem láttál még gsx r 600as majmokat miközben kupplunggal gurulva leszabájozásig pörgetik?
bummm csivava lehet oltani hagyszóljonnnnnnnn
18 évesmondja a 22évesnek h kis csicska hová fajúl a világ?
majd ahhogy melegszik az idő előjönnek az álltalad említett fiatalemberek csak most fáznak és amúgy is a pláza előtt most nincsen senki nincs kinek feszíteni....
Megmeg de januá10 előtt nem tudok dugót szerezni 53.97-es két gyűrűs asso fel van írva
ZsóóótiRS, megkaptad a mailem?
yamaha miért mi lesz ha elmegy mátrázni? megvered, ?sok lúd disznót győz, nem hallottad még? annyira nem szeretnek itt téged...
emlékeztet az írásod valakire...
vicces gyerekvagy
Most néztem a képeid...
Maradj már magadnak
Zárójelbe megjegyezném,hogy te emberkedsz a gép mögül
bohóckodjál te a mátrában. nem megyek mátrázni. gyere te pályázni. 25X le lett írva már, h mit honnan lehet beszerezni. az h te csicska vagy és nem érted ezt meg nem az itteniek hibája. végre lekoptak azok az emberek akik azt kérdezik h mennyi a vége és h gyorsul, erre jössz te h hol lehet idomot beszerezni. mert ha azt kérdezed hol lehet bele oyan cuccot kapni ami nem gyári akkor ok. de h ennyit ne tudj magadtól kitalálni.
mert mi lesz ha élőben meglátsz? lepofozol?