Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

B.U.É.K mindannyiótoknak
hehe... írtam , h rs 125-re kell... Jobban nézd meg, h nekem milyen motorom van! (havernak kell)
Bundybaby berúg ma mint az állat,kicsi nyúlam legyél ma vad az ágyba!Mindenkinek íszonyat sok puszika,így kíván Boldog Új Évet a Bundyka !
Kívánok neked 12 hónap egészséget, 53 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet és 31536000 másodperc szexet! B.U.É.K.
Az új évben legyen részed mindenszépben szexben 7szer mindenhéten de légy ma éjjel disznó részeg igybúcsúztasd az óévet! BUÉK!
BÚÉK minden fórumosnak:

emzoli: sok sok szép simsonos és pályázással töltőtt időt
Z3: sok sikert az A1 jogsihoz és az új yzf-r125ös géphez
Tiger: TZR-t még "koptasd"
Tyt: hosszú életű alkatrészeket :)
Dadis & Mitogeri & bencce: stock 400 hajrá, szurkólunk
Rocky: CBR600RR-ben szerencsés új évet
Joe-Z: partykban és alkoholban tömény évet
csombek & pázy & stoppie: hát ezen még gondolkodom de BÚÉK XD
Száguldozó: motoros találkozóban és kakucsban gazdag új évet
Blackdragon & kisManzel: remélem tavasszal újra cél irány lesz kakucs
mitokid (Csaba): remélem meglesz a YAMAHA R46-os géped :)
Rsata & ts: hajrá berettyó riderek
akit kihagytam annak is 2008-ra minden földi jót
BÚÉK
Boldog új évet asso dugattyukban, rotax hengerekben és jolly motor rendszerekben FuckyRs and 00Rs125 És ujévi fogadalmatok hogy legközelebb, a kivétel kedvéért elöttünk legyetek
Boldog Új Évet mindenkinek!
többe fog kerülne a kipuff mint a motor de ahogy érzed
hello
Csak új rendszer érdekelne...FuckyRs neked gondolom használt arrowod van 55-ért?!
Fahee akk majd várom jelentkezésed!
Előre is kösz, Üdv.
nekem van arrow 55-ért elado
jaja a helyzet jelzőre lett rákötve!köcce Atta
fuckyrsnek van egy zsír arrow rendszere!
Jó okok majd írj be az af1 topikba ha jutottál valamire köszi szépen
Majd utánna kérdezek, h még tudunk-e hozni, aztán ha igen a részletek meg egyeztetve lesznek... Mást sajna nem tudok mondani...
Ahha értem én nem is tudtam h tudsz szerezni dolgokat...na mind1 mostmár ezt is tudom és akkor ha esedékes majd rákérdezek nálad...de ez nem most lesz...először jogsi legyen....rutin forgalom március....
Nem csak nem értem mert én raktam közé "per jelet" Még meg is néztem h ott van-e
Hát most elég sok dolog lett hozva (ts,Fuckyrs, stb)... És még most január végén fog ide érni pár másik... csak h ez után h lesz azt még nem tudom (ez már ne mrajtam múlik)
Ön cak beszélni pici magyar?:)
Ja jó ok de legalább mostmár tudom h te is tudszlehet tudsz hozni és akkor majd ha esedések megkereslek!
azt meg főleg nem tudom megmondani...
ok köszi igy is...és csak most tudtok hozzni vagy tavasszal is?ha tudtok persze...
Vszinüleg, de nem akarok igérni semmit, nem biztos h tudunk hozni, majd szólók h mi a helyzet!
Az engem is érdekelne tavasszal venni szeretnék egy Arrow rendszert de újat és szerintem én már nem kapok az enyémre te tudsz hozatni nekem ?