Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na akkor lemegyek veszek egy kóser bort a rotschildba.
Sziasztok! a bolt helyett mégis inkább elmentem motorozni! nagy hüye gondolat volt tőlem.
inkább reklámozzon boltokat,minthogy zsidózzon.A boltban legalább nincs semmi rossz Majdha lesz motorozó zsidók topik akkor ott beszélhetünk róla Jólvan poénkodok nekem amugy mind1 kimit zsidóreklámoz
még simán lehet ahogy öcsém orrát nézem.
amúgy bence hol kempózik? motor(ezt azért írtam hogy legyen motor a hozzászólásomban )
Te sem leszel a "Liberálisok házában" törzs vendég
ja le a nagytőkés boltokkal.
biztos a moszad volt.
...hát akkor lehetne listát készíteni, hogy mi minden nem való ide
Én nem hiszem, hogy egy motoros fórum csak és kizárólag motorokról szólhat, hiszen itt vannak csapatok, barátok, társaságok... én asszem villát szúrnék az agyamba és megtekergetném, ha a barátaimmal semmi másról nem beszélhetnék, csak motorokról
Egyébként meg nem reklámozott semmilyen ünnepet, írt valamit, mint ahogy most Bencce leírta, hogy megy a boltba...

...vazze, Bencce, ne reklámozd a boltokat, ez egy motoros oldal...
biztos gyenge pilanatomban, a lelkemből jött.
Én tuti nem,deha megmutatod hányadik hozzászólás,akkor elhiszem Vayg esetleg azér mer félrenyomtam ,deén nemtok róla
akkor a náci náciskodjon? a keresztány térítsen, az arab okoskodjon itt? így is autókonvoly járta judapestet menórákkal a tetejükön. most akkor hogy nézne ki ha én tel-avivban pl árpád sávos zászlókkal vagy csak simán kéeresztekkel kocsikáznék, és elhiheted ott több magyar van mint itt zsidó. egyszerűen uncsi hogy midnenhol ez a zsidó-téma megy, nem tudok egy filmet megnézni hogy ne utalgassanak állandóan valami chanukára, vagy nincs körülmetélős poén, stb.. aránytalanul tolakodnak szem elé állandó jelleggel, és ilyesztő a lehetőség hogy még egy motoros oldalon is előjön ilyesmi. mint iwiwen a jewish meeting point hirdetés orrba-szájba..
Hát már ne haragudj de te multkor ugy köszöntél itt valakinek h "shalom"......
1 motoros oldalon milyen keresni valója van szerinted zsidó ünnepeknek?
nincs
szerintem jobb is
Az Italimot-fan club alapszabálya

Aki a klubhoz akar tartozni, minden fórumbeli megegnyilvánulásában köteles:

-1 Lefikázni mindenkit, lehetőleg olyanokat, akik véletlenül sem szóltak hozzá
-2 visszataszító gizda stílusban nagyképűsködni, de olyan ovis módon, hogy azon csak röhögni lehessen
-3 rendszeresen be kell számolni, nem létező kölföldi utazásokról
-4 minden hozzászóléshoz csatolni kell, valami kétes szexuális identitásu pary-görény fotóját

:)
A mondatom többi része valahol lemaradt Az oldal hibája...
műsort...
jól van na...
na megyek a boltba... elfogyott a csirke meg a tonhal, sőt a cottage cheese is...
ismét szinvonalas műsört produkáltunk
értelmes válasz, csodás érv, gratulálok, ezzel nem is tudok vitázni
miért is?