Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

thx
ui: neked sem megy az alvás vagy miért vagy fenn?
nem erősebb! ezt nyugodtan belerakhatod
elhiszem csak nekem azt mondták h. erőssebbet nem lehet beletenni mert szétégeti a lámpát ... de ha ez hülyeség és még bele is megy a foglalatba(lámpába) akkor fasza thx a plexisre is írjatok plz
uyglátom nemnagyon vagy tisztában azzal, hogy a xenon mitől xenon. nem, nem kell lámpatestet cserélni, sem búrát, sőt foncsort sem. ez 1 szet amiben 2 izzó van (xenon gázzal töltve) és van hozzá kettő gyujtótrafó! választható 4500-13000 kelvin között a hőérték. és ezek a szettek 35watt teljesítményt vesz fel nem 55 öt. tehát még a generátort is kíméli...
hát, van aki minden nap a motorjával jár..
ha megnezned kozelebbrol azt a kibaszott kurva lampat akkor latnad h bele van irva h egyik H3 a masik meg H1
thx és lámpacsere nélküli a cucc? vagy azzal 10e?
jah és mégvalami lehet tudja faterom csak most alszik és érdekel szal hogy zajlik 1 plexicsere? vagyis hogy kell azt a kúrva szegecseket lehúzni?
van hozzá pár hozzászólással ezelött írtam h 10 ezerből kijön...
jó csak egyszerűbb lett volna ha elmondják majd max szétszedem vagy felhívom a szerelőm...mind1 lényegtelen majd ha megvettem vagy ha van 1általán bele ilyen (úgy hogy a lámpatestet nem kell kicserélni) akkor majd mondom vhogy csak le fognak ugatni h. kit érdekel?... de hát kit érdekel?...hehe:D
motorboltban alvázszám kell mert az első pár karakterje tipuskód és megmondanak mindent az alvázszámodból
mennyi a xenon?
amugy meg kiveszed az izzót és megnézed
csak azért kérdem mert nemtom h. az autósboltba ha megrendelném a xenont ... h. ott ugye beütik az autó tipusát+évjárat és mindent tudnak de ugyanez mocira nincs... szal ha vágom a tipust akkor meg tom venni... szal milyen izzó kell bele gyárilag?
Dadis neked milyen kocsid van?
ENNYI

Csajhoz kocsival kell menni :D
jaja csak azzal gixes forgalomba, mikor mész át 1 nyári este a csajodhoz...
de a leggizdább mégis az amikor az idomon még a lámpahely sincs jelölve, nemhogy kivágva
xenonról jut eszembe mos tudok 1 helyet akol 20ezer ft az egy pár. ha két ember összeáll 10 ezerből xenonja lehet...
azért az gizdább szerintem mint 1 angel eyes.
EMBERRRRRRR Megfagy a füst a kipufogódban. :)
hát ha szerzel helyettem 1 séfet az étterembe aki elviszi helyettem a szilvesztert akkor tőlem egész nap mehetünk :)
tökös rs-esek sincsenek holnapra egy fél órát gurulni a belvárosban?
http://www.sportmotor.hu/motor...

utánaznéztem neten és tökre megörültem h egyikük sem halt meg... pedig a pilóta jót kapott de 1 év rehab után semmi baja, versenyzett tovább, méghozzá elég jól:)
na ezzel az örömmel el is megyek aludni:)
én beálltam a kórta lemosni. lemosom mint állat, gyönyörű, kitolom aki melettem törölgeti idősebb faszi a kocsiját megkérdezhi h kell e a szarvasbőre. mondom ifen törlöm tovább, mire a kitámasztóm elfárad, én a motor mögött a motor dől balra én megfogom hátulről, dőltünk együtt tovább. elgörbült a kuplungkar. megmelegítettem és visszahajlítottam :)
jah a csávó meg csak nézett tölem 4 m re...
bazz de álatkirály! nekem is kell, mennyibe fáj?
Nekem oan volt h a koss téren leálltottam a motort még épp nem támasztom le és hát ott volt a jég, a hátsókerék kicsúszik én meg átesek rajta. Csak du. 4 óra volt áhh nem csúcsforgalom szombaton.
Meg 1X elmentem haveromékhoz és letámasztottam a betonra a gépet, bementem, haverom faterja vmiért csak úgy arrébolta a motoromat a fűre és hát... eldőlt :S
U.i.: Am mi bajotok van Mr. Yamaha-val?