Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Énmeg a kávézó előtt 1keróztam bicajjal és hátra kúródtam VOlt ám égés a teraszról mindenki bámult
na kivaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
Pár éve én is égtem egy nagyot, csak az éppen lánc volt:S Du.4 óra legnagyobb tömeg főúton lefele elszakadt a lánc én meg szépen ahogy kell végig nyaltam az utat, kicsit se volt gáz
vizuális típus vagyok
ezen besz@rtam
én ha nincs kedvem kihozni a mocit van h azzal gurulok át bnőmhöz és qrva jókat szoktam esni. pl multkor mentem le egy rohadt meredek utcán és gondoltam gyakorlom a stoppit... be is rántottam a féket és ah borultam előre láttam h pont nyitnak ki egy ajtót és jön ki rajta egy család, aztán jól elbaszodtam meg pörögtem, hátsó kerékben rohadt nagy 8-as aztán néztek ott 5-en...
most h leesett a hó meg elkezdtem ugyanazen a meredek lejtőn menni és behúzni a hátsó féket mert miyen jókat lehet csúszni... aztán nem vettem észre h előttem áll egy lada és mindjárt nekimegyek ugyh elrántottam a kormányt, fel a padkára, mármint csak én, és lerúgtam az egész kulacstartót.... szal nagyon jó bicózni...
Ez pont így igaz!
ja a Ricsinek már megvan jövő héten megyünk érte a Ducatoval Kipróbálta a gépet nálunk és elment venni eggyet . Úgyhogy vett egy 0km-es 1000-es SövényVágót szép és ráadásul annyi kedvezményt kapott h hülye lett volna nem újat venni Én Gixxert szeretnék K6-st már kinéztem hozzá a Jardine GP1 sportdobot. Elég paraszt Fasz kivan egyetlen K6-K7 Gixxi sincs sportdobbal eladó..... Vagy olyan jó a hanngja gyárilag vagy ilyen csórók az emberek
ezt énis eljátszottam nyáron csak űúgy mókából elővettema bringámat de majdnem megborultam vele
na megyek bepácolom a holnapi kajám
én ha ráülök a bicóra minden alig tudom kormányozni mert a motorohoz képest oyan qrva magasan ülsz:)
Azt mondtad a botonddal veszitek a gépeket nem?

gyere:) mondjuk gondolom 600ast veszel lehet arra nem kakucs a legjobb... én is inkább eringre megyek majd. persze a kicsit lejebb viszik az árakat de ha nem akkor nem... kakucs-ra már csak spancizni is jó lemenni 3rugó, haverok és ha van kedved gurulsz 1 kört:)

Mivan szted beléptem a Greenpeace-be? Sportmotor természetesen, és szinte még allig tud járni

Bicikli vicces kb 6 éve nem ültem bringán lehet h felborulnék vele az első kanyarban
Nevess csak tessék

Egyszer tévedjek el és kerüljek kakucsra csak gyakorolj a zxr-el azt csapatunk
EMberek!A multkori felmozdulásra eltűnt a topikból Mr.Yamaha.Áttpártolt a tuareg topikba.Többet nem fáraszt minket!
Küldetés teljesítve!

hé az antik!4
28-as Csepel kerékpár?
Kapdbe Bence
Nem is tervezem egyenlőre.....
Nemsokára ha minden igaz beállíthatom az új vasat a garázsba h mi lesz az még titok
igaza van neki
ez nem jeletni azt h nálad fennáll az a veszély h fullos pályagépeket körbemotorozz
Mert penge az SV ennyi
ezek a derbik oyanok mint a játékomotorok... legalábbis bnőm azt mondta
csak hülyülök azért mert én a 125-ös változatát néztem ki magamnak (akkor még nem tudtam hogy 2ütemű) de azt mondták az okoskodó ismerőseim hogy kezdőmotornak nem érdemes drága újmotort venni.