Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor megpróbálok (talán egyedüliként) diplomatikus választ adni Mivel nem volt még 150-es gumim se 160-s én csak arról tudok nyilatkozni h sok motornál olvastam h pl 190-es gumival kevébé jól kezelhető mint 180-al. Az 1000-es Tuonokrol is mindenki dobálta le a széria 190-eseket mert nem fordult a gép

Én ennyit tudok ebből következtetve hasonlólehet a szitu a 150/160 nál is. De lehet vkinek ez fekszik...
Bazzeg eltűnök egy órára nagy vita megjelenik valami ombár vagy obré gyerek kiosztja a fél társaságot valaki két éve gyúr Mikről maradok le
h h nélküled?
az a baj h nem foglaltál még állást... 150 v 160as gumi. és miután választottál kezdd el ugatni a másikat... ugysem szól senki vissza majd hiszen Joe knows best:)
MUHAHAHHAHAHHAAH

Jó a műsor mindenki kemény!

Mi ez a vita itt nélkülem?
amúgy ha a motorok tulajainak átlagéletkorát és a köbcentiket nézzük, akkor rájöhetünk hogy mennél kisebb motorok vannak egy fórumon, annál nagyobb a tesztoszterontúltengés.
Hihetetlen ami itt folyik!
bírom, hogy egy sportmotoros oldalon akarnak az emberek verkedni. Ha meg eljöttök velem egy thaibox vagy bármi fullkontakt ob-ra pl, 90kg körül(nem azt mondom hogy nyer, hanem egyáltalán benevez) nem sok vitéz áll ki.. szóval megkérek szépen mindenkit, hogy amíg nem csinálunk a rettenetes igény miatt egy sportmotor utcaiharc bajnokságot, addig örülnék ha nem verekednénk itt írásban. léci.
ahh most toltam el a vizsgát...
2008 SSP400
hát akkor már inkább baráti boksz a haver pincéjébe azt hamarabb szoktunk jáccani
ehhh....nekem nem kell bizonygatnod
Én mindíg azt mondom,hogy felesleges csak gyúrnotok mert az elég ciki mikor egy relatív nagydarab gyerek törölgeti a könnyes szemét mert megpofozták
pl . ilyenkor próbára tehetné magad a práter u.ban Fuss ott 1 kört most
necsessz akkor küldök neked majd olyat amin láccik csak látod még ez is szar ami fent van
Látod omar ebbe különbözünk ,szeretek hülyéskedni de amikor már túlmegy a szánalmasság határain .............. látod én békülni akartam ................ de sztem az előbbi volt az 1 normális hozzászólás ezen a napon
a képeiden nem nagyon láccik :)
Gyerek vagy még maradj már
jah scoefild amúgy 194 centi és 103 kiló vagyok és jó 2 éve edzek is haladó szinten de jól nyomom
Tényleg te kérdeztél be drg FŐ ÚR Scoefieldnek legelőször. Bajusz!
én meg bocsánatot nem szoktam kérni soha
najó én sose voltam az a haragtartó és lehet most meglepődtök de jó kis szócsata volt omar és legalább megismerkedtünk én nem szoktam amúgy lemondani senkit .............tehát bocsi
............okos enged szamár szenved...............
szent a béke omar gyerek
kinek mi a kicsi
nem scoefild nem arra értettem csak itt mindig nemtom mér de a kisebbek kezdik a bunyót
Bence tanulj és vizsgázz! ! ! 2008 SSP400
ideronítasz ezzel az uncsi témával?
viszont én meg erősebb vagyok
jaj félkézzel akko igen nyomorék vagyok ,hát nemtom .............
meg homár nemén osztottam ki mindenkit egy semmi komentel
szerintem az egész reform ugy ah van tök szembe megy közgazdasági alapszabályoknak...

boccs h megszakítom az eddig hagulatot és OFFolok 1et:)