Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha ozd mar meg mindenkivel h még mit küldött misoc a csomagban meg milyen cs omagba
Én a bicigligumira szavazok.Arra a nagykerekűre.jó vékony. jónagy, meseszép bordázat. tapadása kész dunlop.
nahh igy mar legalább néz ki vhogy
Biztos. Ottleszünk az összes DT-n. Meg ahol még tudunk.
Ádám tényeket mondott ha szereted a fizikáta fizikát akkor megérted ha nem akkor kár is magyarázni am valamelyik motoros újságba is volt erről cikk holnap megkeresem és lefényképezem és berakom ha érdekel:)
scoefild ? adamfzr ? valaki létszi ne magammal kelljen már megbeszélni a dolgokat
meséljétek már el hogy mondjuk melyik pályára milyen gumi kell
v utcára mi a legjobb
ja am új cucc a szekérhez
Megtakarítva! Ugye kovi és atta?
dadis remélem jövőre találkozzunk vmelyik pályán és ott rendesen meg lehet vitatni a tapasztalatokat
ns-1
ááá mind egy. nem vitatkozom 16 évessekkel és olyanokkal 53as kakucsos időkkel
tuning ment annyit az 50es ns-ével
én a fizika könyvre de nem vitázom én senkivel:)
Nagy királyok vannak itt Fábián...
én még a Dadissal vitatkoznék is mert vele már motoroztam de nem tom hogy ti ketten mirre alapozzátok a tudásotok.
és szerintem meg utcárra tök mind1 mekkora gumi van a motoron
Scoe, én értem miről pofázol,, Egyet is értek veled.
ennyi
láttom is csupa tapasztalt motorossal van dolgom inkább már nem is mondok semmit
... jó akkor szar a 160as ! ne vegyetek olyat
jól teszed mert nem neked van igazad
Látszik ki járt be fizika órára ez így van
fábi ha tusz majd gyere msnre
huh inkább hagyon. láttom te vagy a tapasztaltabb gumiszakértő és már rengeteg gumit próbáltál ...
tiszteletem neked remélem az edzésekre is elkisérsz hogy tanácsokat adhass
(meghajoltam elötted)
mert szélesebb is lesz. és ha kicsit meghuzogatod a vektorokat rájössz hogy mennél széleseb ba gumi, annál jobban kell dönteni uyganakkora sebességnél, vaaagy ugyanakkora döntésnél kisebb sebesség érhető el uyganabban a kanyarban. ezééééé