Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elég komolyan tud motorozni
én spec örülök,hogy ilyen nyugis tudok időnként maradni!Bár hozzáteszem,hogy jól szórakozom rajtad !
Amúgy te mit tudsz felmutatni?
jól van scoefildkám örölük neked hogy ilyen vicces gyerek vagy.
mindnekinek olyan nagy a szája de senki semmit nem tud felmutatni
nálam és 51e
Díjkiosztón aszondták mi felnöttünk a 600as csoportba:D elméletileg nem megyünk veletek.de marad nektek a cbr125 és a fantasztikus hypertechnikás ujfejlesztésű 135kilós yamaha yzf125r
nem tudja véletlenül valaki hogy Rs 125 re gumimelegítő mennyi,és hol tok szerezni?
Új Rs re van plexi 06-07-08
ára 20pénz
tel: 20/5140810
Most mit mondjak neked Bélám?
Már nem tudnak felidegeni a kis maximalista hülyegyerek,sorry
Hozd a kis homokozólapátod aztán ássál el
nahh ez pl egy jo ötlet mit keres itt 1 tzr?!?!?!?! áruló
jah ezt nem értem Z3 miért nem mész a Tzr-es fórumra ott megvittathatjátok melyik gumi a jobb a 150es v a 160 a Tzr-re
pont erre gondoltam a végén télleg mentőt kell majd hívni ha megyünk
Mert te meg a faszér jopofizgatsz itt.
nem tudom mitől lettél ilyen morci nah mind1
Mégis csak kellene az az rs tali ahol mindenki megver mindenkit
itt hamarosan bunyó lecc gyerekek
ne mosolyogjál nekem
oksa részemről lezárva a "vita"
szeretnék
szerintem még lesz együtt
ez a gumiméret téma oylan mint a guminyomás téma. Mindenki más nyomásu gumit használ és fogadjuk el hogy más gumimérettel is lehet motorozni Rs-el nem csak 150/70-essel Akinek melyik tetszik legyen szíve dolga de én maradok a 150-es mellet
Mi 600-el megyünk jövőre végig.
Z3 most már tényleg ne bazd fel az agyam
már szerintem azt se tudod min vitatkozunk
idén is a 400 al lesz együtt 125,vagy végre külön válik
Látom itt mindenki kurvára ért hozzá. És televannak tapasztalattal. Fábiánnak azért jön a nagygumi, mert jó úgy a profilja. Biztosnak érni. Nekünk azért kell szélesfelni, hogy 165ös gumihoz, hogy kifeszüljön, több legyen a tapadás lapon. De mindegy. Felesleges magyarázkodni. Ugysem éreztek meg 2gumi között bármit is :D Max, hogy melyikkel lehet jobban faralni :D
Mi hozzánk az üzletbe szoktak beesni Gépészmérnökök (azok a legrosszabbak akik avval kezdik h ők azok) SEMMI nem létezik azon kívül amit ők nem tudnak. Tapasztalatok, mások véleménye stb, nem létezik az ő világukban.
Ez a szitu detto olyan.