Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem beszolaskent, csak igenis ment bele minden kurva tankolasnal a legalabb fel deci. irtam is mar millioszor.
arra gondoltam, hogy ha vki így kéri akkor odaadom, különben meg kidobom. a meghónolt hengerhez is lehet kapni rendes méretű dugót. nem így szeretném eladni, hanem jó állapotban természetesen.
tényleg nem akarok kötözködni ne értsd félre de hengert dugóhoz szoktak hónolni és nem fordítva hogy először meghónolják a hengert és utána vesznek bele dugót.
tudom, azt nem akartam eladni, hanem aki megveszi mondjuk a hengert, annak gratis, nem volt szándékomban szart eladni.... a hengert elöbb még meghónoltatom, majd utána adom csak el, nem szoktam szart eladni! Már sorry...
Azt a dugót egész nyugodtan kukába is dobhatod.....
Bocsi, itt vannak a képek nagyba:D
Sziasztok! Lenne egy szettem, am eladó sorba került. Tartalmaz egy henger, dugót és egy főtengelyt. Külön-külön is eladóak! Ha vki vmi is érdekli hívjon vagy írjon. Msn: rdani8@hotmail.com Tel: 0630-6500-591
nem akkor mentem ennyit amikor te is hanem a szezon végén!
akkor nem voltatok kint
de jövőre megmutathatom
sok pénzel menj majd akkor
Nem akartam ezzel szét offolni a topikot, én megkérdeztem az mz versenyfórumon, hogy mennyi a legjobb idejük, (mert itt szóbakarült)és ezt mondták, nemhiszem, hogy valótlant állítana az idei mz kupa bajnoka.
na azt hogy? 47-et? ÁÁÁ ha majd kihozol kakucsringre egy fasza Mz-t és 47-et megy akkor fizetek nektek 2 rekesz sört de ha nem akkor vesztek nekem 10 tábla csokit
Eladó még a cbr-ed és ha igen mennyiért?
naaaa,ezt nem hiszem el. ne mond már hogy 4 másodperceket vertél rám...... ez vicces
xlxz elmondom neked hogy 44-nél tartok , tartottam.
Németh Ádám Dezső. Vodafon reklám,meg Nike meg stb...a kis tv-s arc
súly/lóerőben nemhiszem hogy jobb a vasad egy 125 speciálnál:) felnid keskenyebb mint egy mitoé:) ezt a gumit arra teremtették,Kakucs,Adamfzr,ride.
ennyi
Jóóóóaz, ha beszúrkodnak itt ott. Én sokat tanultam tőlük.-
tyt nem csodálom h megragadt a motorod. megnéztem a videódat, hát nézd már meg amikor huzod neki mennyi füst jön ki abból. kb semmi. 0 olajozás. ha nem akarsz fél decit beletölteni tankolásonként tankba még plusszba akkor legalább állítanád be a pumpát h tolja neki 1000el....
helyette szidod a vertexet
iigen? nemmlehet már esetleg túl vékony? vastagabbat semiképpen nem akarok, vákonyabb gumiról nem sokat tok. nekem 110esa volt elől, úgy vettem, de most a gyári 100/80-al elég faszán megy. lehet érdemes lenne a vékonyabb slick pályára?
nekem is volt 1 kalandom 1 mz-sel Kakucson aléggé kiszorított és majdnem fika lett belölle de nem csak én hanem jött utannam 1 gixxeres srác is!
Talán már meséltem,hogy oktoberben a kecsóringen a frászt hozták rám, mert féktávokon rendszeresen ketten is beszúrtak, egy kivülről, egy belülről, lehetőleg tök egyszerre, mert harcban voltak:)
az MZ-sek nem azért vannak útban mert lassúak, hanem mert állatira nem féltik a technikát és ott is beszúrnak ahol épeszű ember nem tenné és élethalál harcot vívnak néha, melynek általában nem ők isszák meg a levét. Erről FuckyRS tudna mesélni...
Még annyit szeretnék elmondani(tudom, mennyek a p"csába a cimconnyal), hogy nálunk az eleje 56-58 akat ment, ami azért elég kemény, figyelembevéve, hogy mind a 4 loerővel, meg 4 sebességgel lehet gazdálkodni:)
(namostmár tényleg abbahagytam:)
Hát kb, mert a legtöbb mz 20 pacal sincs, az idei bajnoké keréken 18...., szóval a 47 az igen becsületes idő, kb olyan, mintha az rs -en betennél egy útközőt a suber fölé, hogy csak 3/4 gázig tudjad húzni.