Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én
én indulok Dt-n
Szerintem van előnye is a keskeny guminak,deén a szélesebb mellett szavazok Pályáko többnyire minél szélesebbeket raknak...Bár annyira nemértek a páylamotorozáshoz,ezcsak egy észrevétel volt Szal szélesguma 4ever (meghát jobbanis mutat)
heidenau télleg jó gumi de én még azon kívül szerettem a dunlop-ot és a metzeler-t
hallod amúgy komolyan mondom kérdezz meg egy fizika tanárt röhely amit művelsz nem vontam kétségbe sem a hozzáértésed a motorhoz sem a motorozási tudásod de ez így van és tényeken nem vagyok hajlandó vitatkozni. am meg ne hidd el ne kérdezd meg de ne hangoztasd mert kicsit jártasabb körökben kifognak röhögni...
Dunlop Trophyban innen ki indul(125)
győrujbaráton is jo volt!még simán a fejemben van az egész fellépés!nagyon hangulatos volt!
huu baz**d Z3 te tudsz vmit.
lehet onnan lested le ezeket a zseniális ötleteket
ja király ez a szöveg, madarason is beadták aug.ba
utcára a d 207 és a michelin power race-t javaslom. Kakucsra d 208 v gp Hungaroringre maxxist vagy heidenaut
kakucson hring szervíz út
közbe neki estem a német házinak de gondoltam mégse így visszajöttem megnézni mi megy itt
jobb is! szólj ha voltál már vmi pályán is és akkor majd meghallgatlak!
v majd szólj a a Hringen a szobrokon túljutottatok
én nem vagyok senkivel mielőtt még leugatnátok de a másik oldalról is meglehet támadni a kérdést.. mi lenne ha a zxr-re pl 180 vagy 190 gumi kerülne.. nem hiszem hogy jó lenne a kezelhetősége
Győzike nélkül nem élet az élet

Blues Company: ...erdő szélén őzike, sz.pjon le a GYŐZIKE...
holnap megyek és rakom fel a bicikli gumijait XD
engem aztán marhára nem izgat hogy elfogadod-e a fizika törvényeit vagy sem:)na megyek győzikézni jóéjt
Na mivan két balfasz egyből meghúztátok magatokat mi ?
ááá ilyen embereket kéne elásni
ja így van most mondtájk hogy a kisebb jobb rakjunk Busára 95ös gumit és akkor faszán lehet venni vele a kanyarokat
Lehet zxr-re előre 110-es gumma kéne, hátra meg 125-ös, aztmondják itt az okosok, az a király.
zotyavfr megmondta a frankót fasznak kell nézni a méretet
amúgy még múltkor arról volt szó hogy az újságokban milyen hülyeségeket írnak le ..... kanyarív meg csomó ien vezetés technikai dolgokra ezt mondtáttok, akkor most hogy is van az érem oldala ?
figyeld én is lefényképezek egy újságcikket amiben azt magyarázzák hogy győzike milyen király és milyen jó a műsora
és akkor te is azt fogod nézni ugye?
bár szerintem nem kell mondanom így is azt nézed
Uccára legjobb:

Télen: hópelyheset használni
Nyáron: mivel napocskás nincs...?
De van aki hópelyhes napocskásat használ...