Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt várom hogy a geci cigiseket tiltsák ki minden nyílvános helyről mint a fejlett országokban.
A zöld az szer azzal nem vezetnék...FEHÉR a király
Te ezen vagy kiakadva h egy évben 3x tüntetnek Tyt?
Itt mindennap 1.5 órát mész a dugóban h elérd a fővárost ami kemény 25km-re van!Ja és persze hazafelé is ugyanez
ELKERÜLŐT M0-s körgyűrű befejezését akarjuk!

Parasztok tüntetnek Egyeseknek milyen problémáik vannak
Nem kell itt semmit legalizálni.....
Amíg lehet kapni whisky-t és pezsgőt addig nincs gond
ja jó
NEM NEKED :D
Nem szabad semmilyen szer hatása alatt vezetni, de azért vonatkoztassuk el a zöldet a szintetikus drogoktól.
igaza van Tyt. nem lesz ez így okés.
előzmény gomb
mien uccsó képem?
Rakd össze az rs-t, lődd be magad, és gyerünk motorozni! hátha jobban megy. Majd felnőssz...
Tyt amúgy nem akartam reklámozni de van egy szomszéd városban lévő gyerek 23éves. Golf4ese volt 2 hónappal ezelőtt amivel balesetezett. %en ültek az autóban és Hartáról jöttek haza buliból. Ittas állapotban és heroint fogyasztva. :S 51es főúton 180nál letértek a főútról és 150 méterre álltak meg a szántóföldön. kirepült minden ki a kocsiból, aki az anyósülésen ült bekötve ő meghalt. Akik oda mentek a balesethez mondták, hogy aki vezete az autót ott táncolt a többi haverral hogy mi történt .... Senki nem válalta el hogy ki volt a sofőr. Onnan jöttek rá hogy a cipője beszorult a pedálokhoz. 5emberből mind az 5 emberkét ismertem. sajna vannak ien buta emberek. sofőr most 3 év szabadság vesztést kapot.

Szerinted még mindig jók ezek a szerek ?
felesleges!
Te aztán otthon vagy a témában!

Miért van állam adósságunk? Ebbe gondolj már bele...

De igenis menjenek ki, akár az 50éves lízingre vett traktorukkal is, engem, illetve eléggé sok magyar ember nem tetszését kifejezve az országban uralkodó dolgok ellen. Mellesleg, te érted, is lázadtak, mégha abba a 2óra hosszába bele is rohadtál a buszon. Mivel az egészségügy "reformja" miatt voltak országszerte blokádok. Majd amikor neked sem a redvás RS-edre kell a pénzt kuporgatnod, hanem arra kell számolni ha lebetegedsz/és kórházba kerülsz kiszámold, hogy ez a röntgen 78e, ez a vérvétel 12e illetve a napidíj... stb mennyibe kerül, elképzelhető, hogy máshogy fogod látni a helyzetet...
Kuva nagy fűkultúrátok lehet ,hogy a vezetéstől nem tudjátok elvonatkoztatni!
Érdekes mód Hollandiában másképp látják pl. és arra és akkor " használják " amira való!
Hát nem vezetésre...
2 éve írkálok ide és pont te vagy az a kevés firkáló 1ike aki már akkor is itt volt de mégsem tudsz felnőni...
Kine találd nekem ,hogy rendben van az,hogy betépve vezetnek a tizenéves suttyók!?!
Valamelyik barom kitalálta,hogy ez nem veszélyes és jobban koncentrál így...?!?
Aztán ha valami para van éjjel? egy felvillanó ártatlan fény vagy akármi?Már rántod is félre a kormányt a járdára ahol lehet,hogy épp az én családom sétál békésen?
Igazi hülyevagy!
De ha gondolog személyesen is a pofádba mondom !
mondom, bármikor szívesen beszélgetek veled erről a témáról ÉLŐBEN, itt nem akarlak és nem is foglak meggyőzni.
Hallod Tyt, msn-re fel tudnál röppenni
MEgköszönném ...
Ha neked az a követendő példa akkor csak csináld... Remélem nem más fogja látmi a kárát.
loool
az ilyen jellegű véleményedet szeretném ha egyszer élőben az arcomba mondanád :)
durva let a kép Tuning
Nekeem az első képe teccik Valahol minthamár láttam volna
Én az adócsalást tenném legálissá
Elküldeném az APEH dolgozókat hogy menjenek haza és csaljanak adót
És persze egy éves összesítés (adócsalás bevallás) és aki szarul végzett azt támogatnánk! Természetesen a gazdagok pénzéből
A kép csak illusztráció képen készült.