Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladó egy Puig sötétített plexi, Vadonat új! Ára: 25 000,- ár tartalmazza a postaköltséget is! Van 99-05-ösre és 06-osra is
mond meg hogy miért lenne szarabb?
kakucson sokkal jobb a nagyobb mert megemeli a hátulját és sokkal pontosabban lehet kanyarodni
látom te sem érted miről pofázok..:(
Érezze jól magát a paraszt de NE vezessen!
Annyi minden van ebben az országban amihez ugyan már hozzá lehet jutni de felnőni nem tudtok hozzá
No majd akkor utánna nézek... Ok, kösz szépen!
Itt van 150esbe....új
semmmit. nagyobb gumával szarabb lesz a motorod.
nekem 160as qualifierem van és csak a hátsó sárvédőt kellett levenem hogy beférjen
Gumiról jut eszembe! Néztem d208-t (újat) de nincs 150-es csak 160-as v qualifierből van 150-es! Akinek van hátul 160-as hátsója mesélje már el h kell-e vmit csinálni h beférjen? Vagy h mi a különbség a qualifier és a d208 között?
mennyire új rs-re? 2006-07-esre van?
továbbá van d208gp, d209gp gumi!
használt utcára tökéletes állapotban!
Ár: 25-30pénz!
Van új RS re plexi! utángyártott de kurvajó minőségű! a szélei megvannak hajlítva+ vágva!(ugyanúgy mint a gyári) nem kókány! hamarosan lesz füstösbe meg sárgába is!
Ár 20pénz!
tel: 06205140810
Amugy iggen kemény az a motor , meg a gazdája szépen rendbe tartsa ugye yancsó ,de majd plexit szerzünk rá annyi erő van benne mint egy RS ben.
Pénteken többen drogoznak, mint isznak. Jobb bulik is, mint a szombatiak.
Sztem meg gáz h van egy ilyen jó,ritka motorja és ilyen gány h nincs plekó
De baszki most őszintén.....
Nézd már meg 100emberből egy party-s Péntek estén hány % iszik alkoholt és hány % drogozik. Egyből kiugrik az arány is.
pl ha videót akaro kcsinálni nekem is le kell venne ma fekete plekoot. plusz arra nem gondltál hogy jancsó akkora férfi hogy imádja ha tépi a szél? érted. gaya lehelletét a mellével tépi szét.
én értem miről regél Tyt..nem arról van szó ,h beszívva kellene közlekedni, hanem h az alkohol amennyi galibát okozott már, és ahány embert vágott tönkre, nyugodt szívvel lehetne legalizálni a könnyű drogokat is..
Ja sajna nemlehet átlátni viszont ami volt azon se lehetett átlátni csak elütöttem egy őzet és eltörött
Mind1 jólesz ezis
A szatunánál csinálnak plekót nekem is onnan volt az SP02-z
De baszki azon nem lehet átlátni...
Van azon plexi csak oylan tiszta hogy nemlátod

Na demost komolyan.Van azóta csak hófehér az egész és bután néz ki.Demár megkaptam a mintát a karbonlevonóból amivel belesz húzva.Először matt fekete levonót akartam de aztmondta a csávó aki csinálja,hogy azt hama lebasszák a kavicsok meg iylenek...ő behúzta vele az egész fábiát

Na szal idő kérdése és carbon lesz rajta ,majd nyomok fel képet
Csávó miért nincs plekó azon a Gilettán? Ne bassz már ilyen jó motorod van és képes vagy úgy használni?
kell valakinek lamella 123as blokkhoz? 18 pénz zsír új még be van csomagolva
Az anyádat gecizél adamfzr!
szar...