Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vezettem még betépve meg nem is fogok. De aki így vezet azt is jól meg kellene verni h tanuljon belőle a füveseket meg pláne...
ez jó, nézdmá" egy hippi :D emzoli nemtudtam h benne vagy a témában :)
egyébként tudnék ilyen sztoryt mesélni, milliót is akár :) dehát ezt mindenki máshogy éli meg
Viszont nincs is annál cikisebb, amikor látszólag teljesen magánál lévő ember pukkadozik a röhögéstől valami nyilvános helyen, pl villamoson, és nem tudja abbahagyni, és nincs nála sem könyv, sem újság, vagy könyv, hogy valahogy álcázni lehessen a nyerítést, roppant kellemetlen:)
hát erről a témáról tudnék mesélni, majd 1szer 4szemközt 1 sör mellett, addig hagyjuk :)
na még1 gyaur.
vezettél már betépve autót? megsúgom, jobban koncentrálsz mintha tisztán vezetnél, a para miatt :)
Esetleg volna kedved belegondolni, hogy hányan okoztak autóbalesetet ittas vezetés miatt, és hányan marihuána befolyásoltság alatt (tisztán a fűre gondoltam, egyébbel keverve jóhogy kiüt)?
Nem akarok kötekedni, de legjobb tudomásom szerint nincs írásos feljegyzés arról, hogy valaki be volt szívva és autóbalesetet okozott.
Az meg főleg poén hogy a dzsanga miatt még SENKI nem halt meg (elméletileg jópár kg-ot el kéne szívnod hozzá, ami természetesen lehetetlen), viszont az alkohollal mi a helyzet? és mégis melyik a legális? ésszerű? jóhogy!

mivel az alkohol 100szor addiktívabb mint a ződség, ezt adóztatva sok péz jut a konyhára :) persze csak addig amig ki nem számolják hogy mekkora bevétel lenne a ződből.
Ákos26 az uccsó képed nagy faxa majd beszartam amikor megláttam
mint a FAT PIZZA című filmben elb*szna a mini-vel
és ha még több ilyet is írsz, akkor kezdheted kidolgozni a "szüzességem elvesztése hátulról" című alapművet, mert ha jól tudom a börtönökben ez a divat:)
Aztán szidnád a dzsangásokat ha valamelyik hülye beül az autóba és kilöki alólad a motort, aztán kiszállna és bambán vigyorogna rád.
szerintem nekik kifejthetnéd, hogy mi a tuti szerintem lenne fain vita
hehe, egy csávónak ez van az avatarjában,

"Kentuckyban nem tekintik ittasnak azt az embert, aki meg tud állni a lábán, bármennyit ivott is. "

rohadt részeges parasztok :D
mindíg ez van... hogyan vennénk fel a versenyt más országokkal, hát sehogy! amíg a kínaiak kurvára lutri bagó pénzért elvállalnak minden gané melót, addig olcsóbb lesz a kínai termék mint a magyar! Mert azok igénytelenebb nép! (nem külsőre) Érted, lófasz pénzért is napokat dolgoznak megállás nélkül. Ők azért törtek be a piacra szinte minden országban, mert kibaszott sokat melóznak. Ez van. amíg mi nem tudjuk okosabban meg olcsóbban előállítani amit ők, addig csak kullogunk. Ásványkincsünk ohne, turizmus (hahaha balaton :D ) nem is említem.

én már kibaszott jól kitaláltam, frankón legalizálnánk a dzsangát magyarországon, akkor nem kéne költségként elkönyvelni az idióta prevenciót, meg a mégidiótább büntetéseket. Lehetne adót kiróni a dzsangára, és még ígyis olcsóbban kijönne mint most a feketepiaci ára (feltéve ha magyaron nagyüzemben termesztenék legálisan). A coffee shoppok megjelenésével a turizmus is nőne, hisz lehet épp nem amszterdamot célozná meg a delikvens, hanem magyarországot, budapestet.
Én ezt nem viccből gondolom, hanem kurva komolyan, és kezdem kidolgozni a részletes tervet is (gazdaságilag is hihihi). Nem hiszem hogy lenne más ilyen egyszerű mód a gazdaság fellendítésére.
CSak aztán jönne a sok tudatlan, hogy heroinisták meg stbstb, úgy hogy kibaszottul nem értenek hozzá. De ha összefogunk a kendermaggal, meg ilyesmi akkor azzal lehetne elérni valamit. tegye fel a kezét aki velem tart :)
remélem tetszik
én teljesen világosnak és érthetőnek látom a mostani kormány intézkedéseit. (ezeket főleg nem neked kell magyaráznom, hogy az államadósságot valamiből ki kell fizetni) Nem mondom h minden rendben van, de a pézt se lehet szórni észnélkül...
nem vagyok egy gyurcsány párti, viszont jók a megszorítások, ha végigviszik a reformot, talán talpra tud állni az ország... persze mindenki csak ül azt bámul kifele a fejéből, meg várja a jó világot... sok tulok.
Hátőőő, ez mintha nem TELJESEN politika mentes hsz. lenne:)
A gazdatüntetés, gyakorlatilag egyfajta idénymunka lassan a mezőgazdaságból élők számára, ez ősszel, meg tavaszal szokott lenni, mint a vetés, meg az aratás:)ráadásul szinte minden évben volt ilyen műsor, teljesen függetelenül az éppen hatalmon lévő társaság politikai irányultságától
A konzol 200Ft-ból.A fényképezö alján a menetet át kell szabni egy hatos metszövel mert emelkedö menetes és én nem találtam ilyen csavart.
Na, persze, nyilván, amikor az ember éppen nem maga tüntet, akkor a bánatba kívánja,a tüntetők mindegyikét, amit elmondtam, azt csak azért, hogy az érem nek két oldala van, magyarul, nekem el kell tűrnöm az akármilyen demonstrációt, hiszen, amikor motoros tüntetés van, akkor meg miattam(is) áll a forgalom, és gondolom engem is a pokolba kíván a kocsiban-buszon-villamoson rohadó emberek 99 százaléka.
Élni, és élni hagyni, hagyom, hogy tüntess, hogy te is hagyd, hogy én is tüntethessek.
Tyt ennél bonyolultabb a helyzet azért...
lehet kijön a millás traktorjával, csak neh azt hidd h az az övé. hanem annak a részletét majd fizeti 20 évig. én is tüntetnék ha az állam szarért hugyért akarná megvenni a rajtam maradt dolgokat. miközben jön be a sok külföldi szemét, hipermarketben már nem találsz magyar zöldséget meg gyümölcsöt. támogatásuk 0, mégis h a faszba versenyezzenek oyan államok mezőgazdaságával akik szarrá vannak támogatva? sehogy. ezért kimennek tüntetni h takarodjon el az a patkány. én is lehetnék ideges h néha nem indul a buszom a tüntetés miatt. de annyi már a tüntetés h már nem azt mondják h qrva tüntetők, hanem qrva életbe a tüntetőkkel már tényleg eltakaródhatna a agyurcsány csak hagyják abba... azt a faszorrú köcsögöt.
ja és az erősebb részek természetesen nem Ellened irányulnak Emzoli, max zotyának mert olyan értetlen :)
ezért van ki a faszom ettől az országtól, már miért kéne tüntetni minden faszság miatt? mire jó a tüntetés? SEMMIRE. eddig nem sok mindent értek el vele.

Ha valakinek erős volt a véleményem, annak megsúgom, 6 éve járok át szegedre minden kurva nap legalább egyszer vagy kétszer (odavissza) busszal, és ez már a sokadik alkalom hogy ilyen jellegű tüntetés miatt kell órákhosszat várnom, várnunk, azoknak akiknek közük sincs a dologhoz. Évek óta csinálják, és még soha nem értek el semmit. Menjenek el annak a háza elé, akit célozni akarnak az egésszel, azt rohadjanak le ott traktorostól a picsába.
Sorry de én ennyit látok: kinn van a sokmillás traktorral a paraszt, 15 szál kalbász :D felrakva egy traktorra, főzik a bográcsost, iszogatnak, mindíg is ez volt, ezt látom. MIközben mi mennénk suliba/vizsgázni/dolgozni/haza, vinné a mentő vásárhelyről és vonzáskörzetéről az embereket szegedre, és mindez meghiúsul, mert a parasztok épp az érdekeiket érvényesítik.

mondom, soha nem értek el vele semmit, meg nem is fognak.
valszeg a helyembe más mégjobban kurvaanyázná őket, persze kívülállóként marha okos tud lenni az ember...
Azért muszáj eltűrni, hogy mások valamiért tüntessenek, hogy ha legközelebb a te érdekeid sérülnek, akkor te is tüntethess, a téged sértő dolog ellen.
Szerintem nem a minden évben előkerülő gazdatüntetés az igazán felháborító, hanem pl a légiirányítók dettó rendszeres munkabeszüntetése. Keveslik a fizetésemelést, minden évben, mondván, az más eu országban 2-3 szor annyit keresnek mint ők, meghogy óriási a felelősségük. Minden tömegközlekedésben résztvevő sofőr felelőssége óriási(pölö vonatvezetők) a légiirányítók meg 6 kiló körül keresnek, ezt keveslik minden évben...
Ritka értelmes ember vagy te is.
Kicsit sem felszines.
ezt a kutas dolgot énis be akartam játszani régen a futurával (valami kisebb kúton), idom nélkül, rendszám ugyebár ohne. Aztán lebeszéltek, de nem is baj, így utólag marha nagy hülyeség. Meséltek olyan kútról, ahol sok ilyet csináltak, aztán beújítottak egy camarot, azt mindenkit elkaptak :DDD

innen üzenem a 47esen vásárhely és szeged között tüntető gazdáknak hogy BASSZÁK MEG AZ ANYJUKAT. Köszike hogy 2 órával hamarabb fel kelllett keljek h beérjek szegedre.......... rohadt kolbászzabáló parasztfejű tirpákok, gyújtanám rá a traktorjuket meg a tanyájukat a fejükre...
az ilyen nem él sokáig...