Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most lehet te is megharagszol de nem vagyunk 1 sulycsoportban ergo nem foglalkozom gyerekekkel
mindenki magának kapar!Védd meg magad-én is azt teszem
bár úgy érzem többet tud a motrosportról mind mi 2en 1ütt
Igazából, félkézzel szétcsapna, de mindegy :)
FŐ ÚR! Én nem ütnélek meg, mert kinőttem már és bele is döglenél, nem tudnál többet versenypályarészingmotorozni és ráadásul nem azt írtam, hogy én, hanem valaki az életben! SZAKMUNKÁS BAjusz
scofield barát fogadjunk ez valami olyan forma lehet ez a kis homár akit állandóan cikiznek piszkálnak nos ha hazaér egyből feljön a fórumra nos akko kiüt mindenkit , Itt nem tudják hogy milyen kis pöcs valójában . .
FŐ ÚR! Jobb ha letakarodsz innen! Sok ez neked! ERRRRŐSSSS
nemtom én még senkinek nem írtam hogy megverem vagy leütöm ,há most minek ....
itt mindenki ronnie colman utánzat úgyse lenne esélyem
Kössz a megszólítást . . .MR. Homár . . .
akkor kapd össze magad mert ma már engem is pofán akart vágni a cingár kigyerek
papucs a strandon van. Még ehhez is hülye vagy? ERRRRRŐSSSS
Nemén vagyok az a erős aki itt mindenkit lemondott egy komentel te pöcsmaradék,meg nemtom ki akart szájbarógni kit áá sajnálni tudlak nyomorék gyerek .
Leesett, oké. :)
Scoefield! nem dühöngök csak írosgatok egy ERRRŐSSSS ÚRnak
heh te akkor resteled a formád vagy nemtom mi a bajod . ja amúgy lenti képen az NSR en vadi újak a papucsok ennyit a szakértelmedről . .
Dadis(Dávid) tudsz rólam mindent
Én nem vagyok magamutogató, hogy a képeimet nézegessék! Neked sem kellene képet kirakni magadról mert csak lejáratod magad!
de most frankón mit dühöngsz itt?
Ja és a hajad is komoly! Anyukád a fodrászod gondolom! A motorod szép csak nem rendeltetésszerűen használod, ahogy a gumin látszik. KANYARODNI is lehet vele! FŐ ÚR!
Látod itt mindenki Superman vagy Hulk keverék ...........
te ez lehet rosszi unokatesójja vigyázzá
te tököm legalább van képem nemúgy mint egyesknek
rakás tocski
de legalább van humorérzéke
szakmukás bajusz ...
énmár ezt is tom értékelni
Ki vagy? Milyen kupában mész? Találtam pár infót, spracing@vipmail.hu ra írjámá. Akár msn cimet is ha van.
Húúúúúúúúúúúúú de most úgy beszartam nemtom hol látsz bajuszt kérd kölcsön öreganyád szemüvegjét homár fiam
Bortolato Omar. Ahogy megnéztem a képedet, jól áll a kis szakmunkás bajusz neked te ki takonyparádé. Néz utánna a nevemnek .
ehh..még ez is....
Homár . . .