Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon durva arc lehet a srác fizetés nélkül lelépni a kútrol az azért durva csak kár h a végére bepárásodik a belső cam és nemsokat lehet látni belölle
ez a csávó nagyon állat szerenycséje van hogy még él.
amugy a benzinkuton fizetés nélkül ment tovább vagy csak kivágták azt a részt?
nagyon pang az élet szóval felnyomok egy vidit nem tudom láttátok -e már de azért érdemes megnézni...adrenalinnarkozis
az enyém 1 kicsit lett hangosabb , +alapjáraton lehet hallani azt kis csilingelő hangot
de a 125öst nem fogom igy megpiszkálni jo az ugy ahogy van
ahogy mi kivetük az 50esböl kegyetlen szar hangja let meg kurva hangos alig lehet megmaradni mellete
könnyű azt mondani de mar mind1 mert jön a jolly
heggezd vissza
nem gyorsul jobban csak az alacsonyabb tartomyányban nem rángat annyira és egyenletesebben megy , a power jobban érződik h nyit , de végre szarabbul megy!szerintem nem kell kivenni a katalizátort!de nekem mar mind1
de attol hogy kivetétek a katalizátort jobban gyorsult nem?
rendben 50esre nem akartam költeni azért nem vettem másik pufót de lehet a 25ösre se költök mer igen szép hangja van a gyárival is.
nahh a katalizátor kivágásrol én is tudnék mesélni!"van kép a képeim között" mielőtt nem vágtuk ki a katalizátort ment 170-et a gép most h ki lett vágva mar csak 16[?] a vége nemtom a valós adatot azért itok "?"jelet !szal ha tehetitek inkabb vegyetek normalis tuning rezot és a gyárit ne vágjátok szét!
az ember tanul kémia TZre órákon át aztán idejön lát egy ezerszer lelőtt poén bedobására alkalmas helyzetet azt lehurrogják hát szép mondhatom .
lejárt lemez ez már...
elméletielg könyöknél picit lejebb, vagy egy alátét van benne közvetlen a felfogatásnál (esetleg)!
télleg 217et megy?
.
most a 125 ös könyökröl beszélsz mer ot én nem látam semi olyat vagy az bent van akipuffban?
hát van rajta egy vak cső azt levágják oszt kész (ezután jobbna fog menni azért fojt az a vak cső)
Fojtott elektronika
Az aztán nagyban fojtja a végsebességet is ....
Egy nyitott elektronika engedi egészen 14"900-ig forogni az RS-t és 217-et megy vele

A másik ami teccett az hogy 1600 km után 11"000-ig lehet forgatni
Én forgattam már 12-ig is, azt mennyi km után szabadna
nem tom nekem sokal joban ment hogy kiszettük
12500at forgott 6.ba gyári áttétellel katalizátorral meg 11000körül a pirosnál megált
nem feltétlen de van aminél tényleg így van.
levágnak egy csövet a könyök részről (fojtás) és annak a helyét hegesztik be, azért van ott az a hegesztés.
MOndjuk attól, hogy kivágjátok, szerintem elrontjátok a rezót.
semmit! Vegyéé újat
lehet nem veszik ki az 50esböl is ithon mi vágtuk ki