Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mz-sek előtt le a kalappal emlékszem amikor először voltam euroringen még a hondával ugy kerültek ki mintha áltam volna
nem is értettem,néztem körbe hogy mi zörög a motoromon,erre megelőz egy emzé
Utána sokat lehetett tölük tanulni...
nem a faszt nem gyors...Fábi te se mész 47et.
a 47 nem olyan gyors idő. főleg nem ha vki jól kezeli mondjuk az Rs-ét.
semmi kétségem viszont afelöl hogy az Mz-sek eleje elég jól mennek ha megnézzük hogy kb. 20 éves motorral mennek és 20LE vel.
Jó,hogy honapok óta hirdettem hátra 125ös,előre meg 95ös slicket ugye?van még egy pár..
A napokban szóbakerült, hogy az" mz-sek útban vannak" rákérdeztem a klubnál, az eleje 47 es időket megy kakucson.
Nekem a vállam van ki
Gondol egyet és rossz mozdulatra kifordul
én nem oltok soha:) feljövök és pofázok hüyeségeket...
neked sikerült 2 órán belül elkapatnod magad a rendőrrel és utána még összetörni fábián motorját?
Akkor esélyesen elég, aha kiveszed a blokkot, leveszed a hengert, kimosod benzinnel a kartert, kifuvatod fejrefordítva kompresszorral, úgy, hogy közben folyamatosan forgatod a főtengelyt. Ha nagyon lelkiismeretes akarsz lenni, kivheted a fütengelyszimeringeket is, és onnan is megfúvathatod. Utána beszögelsz egy új dugószettet, ha kell megfuratod, de ha nem kaszabolt, és mégbőven látszanak az előző hónolás nyomai, tehetsz bele simán új dugót, így eladhatod tökéletes állaptban is. Persze meg kellene találni a detonálás okát, mert azt magától nem fogja abbahagyni, nem rávaló hengerfej, szar benzin(kis oktánszámú) nem belevaló gyertya, eldugult karbi ilyesmi okozza.
thai. hát még edzegettem a karacséknál kicsit, akkor még elment a térdem, de pár hónapja alig tudtam ráállni, és most remélem okés lesz. csak közben felmentem 100kiló fölé. szal fosság van. de török még szét pár arcot a ringben efelől nincs kétségem, csak lehet most már nehézsúlyban.
ez így van
egyértelműen szúróláng, és a tetején, nem a közepén.
hát ezt nem hallom örömmel... akkor ezekszerint van most egy kis pihi... de itt nincs vége még nem? pontosan mit csináltál thai vagy kick?
Köszönöm a bizalmat, de sajna nem vagyok nagy guru, csak ahoz értek, amilyen volt már nekem is, vagy amiből már valamiért többet is szereltem, pölö minarelli bolkk(aprilia, tzr, stb) sutyuki rg,, honda mb-mbx, Yamaha rd, és néhány robogó, és persze a simsonok, ezek hez értek némileg, a többihez nem,mert nem vagyok szerelő, csak hobbista.
De, hogy kérdésedre is válaszoljak:
Jó lenne tudni, hogy mitől likadt ki a dugó, és egyéltalén hol, A tetején, vagy az oldalán? Mehanikai sérülés? Vagy detonáció keltette szúróláng, ami miatt a a lik keletkezett? Ehez látni kellene, de mivel tele vagyok mint a déli busz, kb január végéig, valamint nincs sem gyakorlatom, sem szervízmanuálom rotax blokkokhoz, ezért nem lenne becsületes, ha elvállalnám, pláne, hogy van itt, pár szaki, akik velem ellentétben remekül értenek ehez a tipushoz, tehát megköszönve a megtisztelő bizalmat, az ajánlatodat köszönettel visza kell sajnos utasítanom.
Viszont annyit tudok mondani, hogy ha mehanikai sérülés okozta a dugó kilukadását, akkor a luk széle éles, törés szerű,annak álltalában valami idegen fémdarab az oka, bepotyogott alátét, elszabadult alsó görgő, ilyesmi, ilyenkor a hengerfej is tele van benyomódásokkal, ahogy a dugó odapréselte a fémreszeléket.
Ha viszont olvadt a luk széle, akkor tutira detonált a motor, valószínüleg nem is kicsit, ennek több oka is lehet, durván elállítódott karbi, vagy gyujtás, nem megfelelő hőértékű gyertya.
Sajnálom, hogy érdemben nem tudok segíteni.
ettől függetlenül a gumikérdés él..
ja mond a zoli, iwiwen asszem ismerősöm is. de mostanság az egyetem miatt nem jártam edzeni nagyon, meg márciusban egy meccsen eltörtem a kjezem (de végignyomtam ) aztán most meg a térdem szar.
ReGym testvérklubb vagyunk nem?
adamfzr! a bunyós képeden a háttérben nem BOOSTER Z" szerepel? mert akkor lehet hogy ismerjük egymást... bánhegyi zoli? cinkota? ezek mondanak valamit?
úú, honnan szereztél vékony slicket? nekem elől 100 hátul 130as van.. és nem találtam pályára ocsóér gumát..
aham van 14 15 16 17
neked a 16-ost ajánlom mert egész nagy termetű vagy rs-hez és igy legalább nyomatékosabb lesz egy kicsit
bence. ezt most oltásnak szántad? mert mi ismerjük egymást... mátra fábián... rossz nap... csabikáék kornélék... dereng?
a lánckerekek újak?
Emzoli te egy jó csávó vagy, nem nyalásként, csak komolyan.
Hozzáértő vagy, megértő és jóságos :))))) viccen kívül, több ilyen csávóra lenne szüksége ennek a fórumnak.
na skacok eladó sok jó cucc Pályaidom 45.000 Arrow rendszer 53.000 160-as polini 35.000 gyári idomazt 30.000 RS lámpa 25.000 vannak lánckerek is azok 3500/db
Te nsr-rel járod az erdőket? fotózni mész oda a vadakat mi? nem vetted észre h odarecsegsz akkor az összes 5km-es körzetben elszalad?