Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szófosásotok van bazz:D
Ugysem fogjátok meggyőzni egymást
Én is mérlegeltem,nem megyek utcára.engem is sodort el autó,mentem gyorsan is ,meg ésszel is.de nekem a motorozás nem arról szól hogy ráülök azt lemegyek azerbajdzsánig.Meg bárhogy is csavarjátok a szót meg jöttök a biciklivel meg gyaloglással ezek csak mellédumák.a legnagyobb veszélynek a motoros van kitéve közlekedés közben.Én szeretek gyorsan menni,meg élni is,ugyhogy én maradok a zárt aszfaltcsíknál.
számold össze hány ember halt meg itthon pályán ok?
Mondtam már hogy értelek!De ennyi erővel ha kocsiba ülök,ugyanez a veszély fenyeget!
De annyiból pályán is akár átmehetnek a nyakadon...
francia
látod ekkora béna vagy:) csak a 35 kilós frania rúddal a kezedben bírod magad egyensúlyban tartani azért:D
Na ez az!
itt írok és egyszerűen nem értitek mit írok. én azt akarom mondani h lehetsz akármilyen ügyes ha elkaszálnak. mégis mindig azzal jön h te vagy a béna. én egy szóval nem mondtam h bénán motoroznál de ha jön egy béna vezető szembe aki nem tudja majd a túrázásod közben bevenni a kanyart és elvisz akkor lehetsz talmácsi is.
továbbá befejeztem a témát nekem ugorhattok 15-en is ugyanazzal a véleménnyel akkor sem gondolom h igazaatok van...
én bazze gyalog is estem akkorát h majdnem ottmaradtam :D:D:D:D
Robogóval is lehet akkorát esni hogy ott maradok,nem kell hozzá gsr
veseroncsoló
engem semmit nem zavar a hayabusád. vidd le hringre és motorozol is és nem fenyeget az a veszély h nem mész haza többet.
Bencce GYEREK vagy még. Fogd fel.
De miért kell mindenből azt kihozni hogy béna lehetek,meghalhatok,stb...azt hiszed nem vagyunk tisztában ezzel?aki motorra ül,mindenki tudja!nekem ez a hobbym,hogy leegyszerűsitsem a dolgokat,hátha megérted igy.Na most:valakinek a kajakozás a mindene.Akkor most ő ne menjen vizre mert hány ember fulladt a vizbe?
Azt hiszem,még egy kicsit fel kéne nőnöd!Én szültem gyereket,és ne mondd meg nekem hogy nincs felelősségérzésem!Nálam jobb anyuka nem igen van,ezt nem én mondom!Az embereket nem lehet korlátozni az álmaikban,mert azok teszik széppé az életünket!Te miről álmodozol?Én álmom egy hayabusa volt és tessék!Elértem!És ha ez valakit zavar az kapja be!
vinni.
enyémet talán konzervatívnak hívják de mind1....
akkor kérdezd meg a gsr-eseket meg a feleségüket h az ő férjük elvitte e a korházba a gyereket stb és most el tudja e venni. biztos bénán motorozott nem? magyarázd el 3 ottmaradt gyereknek h apuci/anyuci csak azt csinálta amit szeretett...
azért ezeket a beirásaidat szivesen elkűldeném apádéknak, hogy ezt te igy gondolod, akkor vegye már elö ö is a vascsövet és hajtsa meg a hátadon, merthogy hogy képzeled azt hogy motorozol amikor az Ö gyereke vagy ,, és biztos ö sem szeretné ha elkaszálna téged egy auto,,,,!
Asszem belül még te is gyerek vagy!
Elhiszem hogy élvezik a fiatalok,a férjem is ilyen helyen tanult motorozni,mindig mesél...
jó az, én úgy jöttem bele csak én fiatalabb voltam jópár évvel. élek még, tehát az sem annyira szar stratégia, meghát jó buli is :))))
qrvára nincs világrengető véleményem te hiszed azt h nagy liberális világrengető véleményed van. ha valaki nem fogja fel milyen felelősség egy gyerek akkor nincs miről vitázni ennyi.
báááááááááááááááááááááááá,,,,,
mert te már vitted a gyerekedet hajnalban a korházba , mikor lázban égett a teste,,,,? meg űltél az ágya mellet elalvás után, mikor meséltél neki,? mia faszomrol osztod itt a bölcsességeidet amikor azt sem tudod miröl beszélsz?
Észrevettem.Nekik az az élvezet,nekem meg a másik.SZERENCSÉRE nem vagyunk egyformák!
Inkább én tanitom meg motorozni a fiamat mint hogy 16 évesen valami kis pisis simsonos bandában tanuljon motorozni és eszetlenkedni.
ilyet ne mondj itt h túrázol, mert leharapják a fejed :)

itt csakapálya van :)