Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Büszke is rám
rád is büszkék lehetnek majd a gyerekeid ilyen intelligenciával
Jobb ha hozzászoksz,hogy ez igy is marad.Máshol is le fognak ugatni,mert a mők csak ne akarják bebizonyitani hogy ők is képesek arra mint a férfiak.Nekem a mocim miatt ezt sűrűbben vágják a fejemhez.De csak irigy a nagy részük.
Na megjött az ész...
minden alkoholista ezt mondja .. fiad buszke lehetett rad
Ezek nem Ti vagytok,csak a példaképeitek.Én tegnap pezsgőztem délután,egyik munkatársam nagymama lett és arra koccintottunk.Csak kicsit többet a kelleténél...na nem vagyok én alkoholista,ritkán iszom,de a pezsgő bizony fejbe vágott
Figyu én most nem részletezem mik voltak itt a múltkor, de ha gondolod olvasd visssza...
Nekem még nincs moccom, ezért ugattak le... mert próbáltam tanácsot kérni...
Ja, meg persze mert nő vagyok és mit akarok én 1 34 lóerős géptől...
Cuki a srác, láttam a képet!
Vagyis ha alaptalanul...
Aki valakit kiutál,az annyit is ér
Aszongyák,nem a kortól függ.Én mindenkivel találok közös témát Van egy kis időm irogatni most,aztán asszem az ebéd utáni alvásra jelentkező vagyok a fiammal.
mi eléggé kivagyunk tegnap csombekkal meg dadissal italoztunk már du-n és ma nem vagyunk használhatóak.. itt a kép.. a bal oldali csombek a másik én... dadis már készen volt ő csinálta a fényképet aztán el is esett
Hayabusagirl - cbf 250 topic?
Csak mert innen hamar kiutálnak ám!
Igazából nemtom..
De azt tom, hogy sok motoros nőnek lehetnél példaképe...
Blue-ék: jóarcok nagyon, csak nem az én korombeliek (nagyrészt), ezért nem is nagyon volt közös témánk...
És Veletek?Ne is próbálkozzak?
Na az igazság az hogy én még nem is találkoztam vele.Miről szeretnél beszélgetni velem?Kérdezz bátran
Bencce: AVF, Bp komm fősuli... meg 1 csomó.
Nekem anyám találta, magamtól sose gondoltam volna, h 1x ilyennek tanulok
Szia! Csombek a mai nap házigazdája, őt lehet kérdezni bármiről, őszintén!
Hali Hayabusagirl!
Már régóta akartam beszélgetni veled, csak nemtom mit mondhatnék!
Állat vagy!
Amúgy én is ismerem Blue-ékat, voltunk már velük túrázni párszor
Milyen helyen van reklám és marketing szak? mert anno most kerestem és mindenhol csak közgáz képzés mellett van marketing...
Sziasztok!Átugrom ide mert mindenhol pangás van
Nem fénymásolónak, mert reklám + marketing szakon tanulok, jövőre végzek
Aztán meg megyek valamelyik motorszalonba, csak nemtom melyikhez, de legjobban a Honda vonz...
ne eroltessuk inkabb nehez nekem normalisan irni bocs kifaradok
Csombek: (ha tucc normálisan is hozzám szólni) - tényleg naon drága fenntartani az rs-t?
Csak hogy normálisan is kipróbáljuk a komm-t?
egyébként mostanában nem is volt fent, lehet h eljátszotta megint a téli motorost és elnylat valahol de csak nem

Ancsi: a gyakorlat az zsír ha nem fénymásolónak vesznek fel....