Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott van rajta, de lehet, hogy rosszul látom.:)
nincs:)
szasztok

ha a powerem kis fordultaon kinyit é sközéptartományban visszazár és 7 8 körül megin kinyit azzal nincs baj ugye?

kössz a választ
Ez k.rva jó
Ez egy sputnyk hengerfeje
Ez egy repülő csésze alj. Jönnek az idegenek?
Találjátok ki minek a feje ez
A lánc mint a kép is mutatja laza,meg le van mosva!
Amikor megvettem akkor volt ilyen lemostam, másnap meghúztam,meg be fújtam
lács sprayel!
De azé köszönöm a tanácsokat (tetszik hogy így aggódtok)
de az szoktunk arra sokat motorozni is Ns-kével meg ott egész Kecskemét citybe
Tuning ez nem a kecskeméti rutinpálya? Első ránézésre úgy néz ki...
nálunk a1nél folyton azért szóltak hogy rutin pályán ha nincs ott az okatót ne használjuk a motorokat mert kerekezgetünk meg stb állatságok :D + elég jó idő volt és egyik ismim csak robogózot és rózsaszín simo robin tanult váltani éppen akkor míg én nyúztam az mz-t szóval fiatalság bolondság
ha nem olyan kisdarab a gyerek, akkor annyira nem vészesen laza. De azért nem ártana rajta feszíteni :)
Helló! A láncod olyan laza hogy mindjárt leesik, nem cikizésből mondom csak tanács, hogy ellenőrizd gyakrabban a lábncfeszességet!
Nekem a B oktatóm oltári jófej volt,pl. utsó rutinórán kézifékes megfordulásokat gyakorolgattuk( tükör jégen vizsgáztam).
Az Ak. már kicsit idegbajosabb történet volt...ahol tudott cseszegetett minket..és folyton lemaradt,ahol lehetett volna,ott is 40el töttyögött a Yarisszal..Aztán mi voltunk a" barom állatok,akik csak idejönnek motorozni.." az 1 dolog h a buszsávba nem voltam hajlando bemenni az elején szinte soha,mivel a cb virsligumijaival nem fogok átvágtatni a 20 cm-es buckákon..
A B oktatóm kajak ilyen volt :D
Nekem egy fiatal faszi volt 14évesen az sm oktatóm,nála meg a másik motorossal mindig ezt hallottuk a fülesben: "Figyelj jobbra milyen milyen csöcsei vannak a csajnak!" Aztán cigiszünetben ment a megbeszélés,hogy ki melyik járókelőt fektetné le
ez kurva szép... gáz hogy léteznek ilyenek.
ez eszembe juttatta amikor 14évesen a segédmotor jogsit csináltam... Egy atom dohányos tüdőrákos gané ordibálós nő volt az oktató, és dettó olyan volt mint amit te mondasz. Idegesített állandóan az osztásával, elcsesztem valamit, erre megállított a forgalmas utcán, odajött és ordibálva leanyázott. Kicsit megalázó volt... Meg állandóan belekrákogott a cb mikrofonba

De a mostani Ak jogsimmal csupa jó tapasztalatom volt ahogy átmentem a másik sulihoz szegedre. Marha korrekt volt az oktató nő (akiről utólag kiderült h rendőr :D :D )...
hát az oktatóm egy drogos qrva. de komoyan. multkor mentünk drogot venni. és mint egy filmben félreálltunk. arra jött egy suttyó atlétás futó aki eldobott valamit. tanár kiszáltt felvette és mentünk továb... iyet bazz. miután végigugatta a vezetést utána végre visszaértünk a rutinpályára és index nélkül parkoltam le. elkezdett ordítani mint valami sakál h leégetem a kollegái előtt és h ezt h gondolom. mondom neki a rutinpálya az azért laza hely ide nem kell ilyen szóval elkezd ugatni én meg nem tudok koncentrálni mert nem tudom h tartsam magamba a vigyorgást, és akkor van az mint multkor h áthajtok a járdán és akkor már csak iyeneket mondd h "qrva élet megbassza azt a büdös faszt"... hát szóval egy komikum az egész. nevetséges az a nő. meg h kikanyarodok egy 300méterre lévő kamion elé és az nem tud megállni. vezetek 3 éve azért csak meg tudom saccolni mikor ér ide. meg faszom kivan h mindig visz a hegyekbe fel. megyek a dunaplazához. az a jó! ott semmi emelkedő, és akkora a dugó h egész óra alatt csak állunk és nézünk. az kell nekem! aztán magamtól belejövök amikor nem ugat senki mellettem.
Azok szép manőverek lehetnek tanulóvezetőként Gondolom micsoda lelki traumát okoztak neked
deazértmégszereti
a jogsi nehézségei
akinek van, az is azt mondja h széthullik:)
rav4-essel:D
jogsi még nincs még 3-4 óra van hátra csak átmegyek olyan helyre ahol 10km-es körzetben 1méteres szintkülönbség sincsen mert most állandóan hegynek felfele megyünk ésm ár a faszom kivan h a 20fokos emelkedőn a piros lámpánál állok a tanár meg már előreüvölt mint valami fasz h h kuplungoljak meg vigyázzak a váltóra. nincs nekem diplomaírás évében ilyen nyomorékokhoz türelmem:)
ÉS mivel fogod húzni? Megcsináltad már a B-s jogsit?