Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ép markolatot kerestem neked de találtam magamnak valamit szerinted milyen lenne a kék felnihez bár éjszaka ugyse látják a színét
kormánysúly kék világítással
RS-re BAZEEEEE azé írom az RS TOPIKBA

ami a shox.hu-n van azt neis mondjátok valami szörnyű
Hééé miszter! R1-hez kell?
markolatot akarok rendelni netről. valami pöpecet ami illik a szekérhez nemtudjátok honna lehetne rendelni?köcce
Szevasz Pisti.

Ha van időd léccives gyere fel msn-re. KÉne pár cucc.
bagi kivel van gáz?
nem modntam egy szóval sem hogy kötekszel félre ne érts
Én nem kötözködni akartam félre ne értsd,elhiszem ha te mondod
azért volt "-ben mert sztem kicsit hidegebb és sötétebb helyen volt...
Mert valszeg még csak képen(vagy még ott sem) látta Firenzét
kiutálták
miért nem maradt "Firenzében"?
a "Balatonszentgyörgyi motoros tali"-n zsoltival voltál? jó fej a srác nem?
ytalimot mit képzel magárol nevteséges ez a gyerek... a képen már alapból látszik hogy BUZI de figy nekem a töbi rs-essel már semi bajom(félre értés elkerülése miatt) de leálíthatnátok a gyereket... a divat bemutatós buzit
nem basztat félreértette ennyi.... bárkivel előfordulhat
attól még hüye csicska... jobb is h többet nem rontja a levegőt... az meg h egy lányt basztat msn-en, nevetséges.
nekem semmi bajom vele
vér Rs egy buzi csicska, szólj h vegyen fel engem....
:D:D:D saját seggét kitudja nyalni
nem tőle tartok nem kell engem védeni megvédem én magam ha kell csak mások azthitték hogy én szidom őket de már minden oké
Nyugi megvédünk nem kell ettől a oláh cigánytól tartani
nahát mivel megtámadtak msnen kérlek titeket nézzétek meg rendesen az utolsó sort irtam csak én az idéjeles bevan másolva régről... azért köszi VérRS h ilyet gondolsz rólam....
"italymot[24209] november 7. 20:43Sziasztok skacok!
na megérkeztem. ma megnyilt a nagy divatkiállítás. bár olaszos módon, pl a aD@G még rendezgette a standját meg minden, nem kapkodják el a srácok. Holnap képes beszámolót is küldök, este meg szerintem átugrok firenzébe, meglesem a mocimat meg valamit intézkedek, hogy hazahozhassam, és gurulhassak Fucky-ékkal...

VérRS ha te gazdag gyerekeket versz meg, jó nagy buzi vagy. látszik is az utolsó képeden hogy igaz csóró szarházi vagy. utálom a fajtádat. tudod akkor már inkább Joe-Z aki nem ért a divathoz, de nem lop meg meg jól tudja magát érezni a saját pénzéből. te meg undorító parkány vagy, remélem stoppie majd jól elkeni azt a buzi arcodat te majom."

a nagy sikerre való tekintettel visszatért nézzetek be a cbr 125 topicba...