Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ugy intézem h miközben csuszik elkaszáljon téged is
térdelést kifelejtetted sőt néha könyöklés is van.. de amikor hasba térdelnek az is kellemes.. esetleg sípcsontal fejbe rugnak meg ilyen nyalánkságok .. de szerintem is inkább zxr-re tartogatsd magad
az a baj h kb 1 hónapos a cucc. annyi idő alatt megnyúlhat?
Tartogasd magad jővőre. Fáj, ha lebasz a zxr :D
hahaha majd kitöröm a boxos kezed:) mi is ütünk, de ti csak üttök meg rúgtok aztán ha valaki leküld földre akkor néztek mint rozi a moziban
annyira nem para, attók nem ugrik ki, csak amikor kicsavarják ugyh beszarsz. sima ütéseket jól bírja. egyenlőre.
hát egy ideiglenes megoldást tudok mondani valahogy hézagold ki a bowdent fent a motornál,amugy cseréld ki mert nagyon megnyúlt.Vagy egyhosszab spanolót rakj bele(ezt viszont keresni kell, nem tudom min lehet hosszebb bowden spanoló,de biztosan van)
nem akarlak kiábrándítani de ha szar a vállad szerintem nem fog neki jótt tenni a sok ütés mert ugye az vállból indul.. szóval lehet hogy sakkoznod kéne
ja azt vágom... még gondolkodtam is anno h oda megyek csak aztán a kempó összetettsége jobban tetszett. de lehet ha továbbra is igy marad a vállam akkor váltok, mert az ilyen önvéfelmi technikáknál meg földharcnál ellége gyenge már:( és akkor thai box...
nah mostmár valaki igazán segíthetne

az a baj h a powebowdenem laza. már teljesen ki van csavarva az állítója de még 1 picit így is laza. a szelepnél a bowden házának a fém vége rezeg és szar hangja van. mit csináljak vele?
camponától van 5 percre
és hova jársz?
nekem meg semmi ideg nincs egyik sípcsontomban sem.. szóval ott már nem sok mindent érzek.. szétvan rúgva.. ott nincs ilyen.. max klincselni szoktunk..
én egyébként nem értem miért kell valakit leoltani ha nem ismeri a motorját a-tól z-ig... iyen erővel mindenki takarodjon a net elöl mert a windows regisztrációs adatbázisáról fogalma sincs h mi az, ugyh a fórumot se használja.
minek kisérletezzek én a motorommal ha mondjuk dadiséktől meg tudom kérdezni és valszegjobban fogják tudni minth én nekiállok okoskodni magamnak aztán a 2 km után kiesik a blokk a helyéről... és ez valszeg nem is fog változni, nem tervezem h én valaha is belenyúljak a blokkba a többit megcsinálom, de azt is előtt megkérdezem. így biztos
pedig már kezdtem volna rá gyujteni
Nah arra lettem volna én kiváncsi hogy te mikor ütsz ott meg bárkit is
hol thai boxolsz? mert nekem a kempótol a sok csavarástól meg szorítástól kezd teljesen nullára menni a vállam... ott ha jól tudom akkor iyen nincs nem?
Nem estetek eleget? Kellett volna 1-2 füles is
Dadis igaz hogy hiányoltuk tegnap Stoppie-t a pályáaról?
Erről van szó amugy...
Joci úgy alakutak a dolgok hogy megmarad
Lehet hogy gyors, szerintem nem ismeritek "Lafontaine"-t. A híres nyúl és teknősbékás meséjét.
Lehet Pisti gyors .... A mesébe is a teknős győzött ...
De tudod mit mondok erre? Lehet gyors, de nem golyóálló
ez pontosan így van.. én sem vagyok nagy darab de tudom miről beszélek mivel thai boxolok.. csak 65 kg szal véznának számítok de vertem már meg nálam nagyobbakat is...
eladtad?
vagy megmarad? miért?
Nem verekednék vele. Attól, hogy nagyvagy, nemhinném, hogy gyors......
Figy, nem ismerem. Tény és való.
Szakmailag elismerem. De figy, ő ezzel foglalkozik. Nem tudom hány éves (nem is érdekel) persze hogy jobban vágja az RS-es témát mint én akkor 15 évesen 1 hete RS tulajként. Még most hogy 1 éve megvan így is többet tud. És többet is fog. Akkor egy alibi kérédsen (milyen blokk van benne) elbuktam. Aznap este örökre megjegyeztem hogy nem 123-as van benne hanem 122-es. Ennyi. De én is tudnék olyat kérdezni tőle hogy nem tudna rá válaszolni, pedig én 16 éves vagyok Ő pedig nyilván több.

Meg fenyegetett telefonba. Nem nevettem rajta? Ki bírja ki nevetés nélkül amikor aztmondja hogy beköplek anyukádnak, meg hogy lemegyek és eltöröm a gerinced. Nem vagyok tisztába a képességeivel, de nem hinném hogy egy nagydarab állat, mert akorr nem férne be a keze szűk helyekre (márpedig ilyen naponta fordul elő vele biztos ...)

Nézd én már rég elfeledtem, mert nekem van sokkal izgalmasabb sztori is az életembe és nem emlékszem minden ilyenre ... Meg minden apró részletre.
Na most ő vagy ennyire jó memóriájú hogy a legapróbb részletekre is emlékszik, vagy ez akkora esemény volt számára hogy még mindíg aktívan él benne, vagypedig VETÍT!

Engem nemérdekel, ami volt elmúlt. Nekem semmi bajom vele (mert miért lenne ha nem is ismerem?)