Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár nap és meglesz a tiszta új
*esznek
jó neked
többi ami érdeket videókból megtudtam ... no comment
te legalább el tudtad olvasni mit akart mondani mert nekem nem sikerült, ugyh hagytam is inkább
Én meg tudok egygűrűs kovácsolt vertexet hozzá 15ért. (egy versenyt futott)
Ez tényleg a legesLEGfontosabb hogy mennyit eszik egy rs250 utcán...
Igazi igényes installáció Színben a szivárványokat idéz ez a motor Kicsit huzatos lehet a plexi nélkül...végülis minek az ha amúgyis átlátszó
fainak a 250es rsek kíváncsi lennék mennyiket sznek pl utcán
soha nem fognak ennél a gépnél jobbat csinálni
link
ne vegyel ilyen oreg telot ha nincs makod egy hetig birja
jaja, egyedi nagyon
add meg a telefonszámod üdv.
Engem a kozponti telo erdekelne. Mennyi?
igényes
Nekem is ilyen plexim van,kurva jó amugy mert könnyű tisztán tartani
engem érdekelne a plexije... azt mennyiért adod?
ne adj meg ennyi elerhetoseget nem tudjuk melyiken keressunk
Hali! van 1 eladó rsem(gyűrűtöréses) ha érdekel vkit! 1ben v alkatrészenként!
Oké Soma benézek, de mondtam hogy szólj ha kell bármi :)
Lehet,hogy nem fejeztem ki magam érthetően,de itt egy cikk, amiből talán érthetőbb.(értelmesebben le van írva:) itt láthatod azt is, hogy miképpen tudod megvizslatni, mekkora a préssáv magasága, és milyn az alakja. Semmiképp se a gyertya felé szűküljön!
http://mforce.hu/mforce/cikkek...
Mondom, hogy detonált az a motor! Az előző hsz.-ben azt is leírtam, hogy valszeg miért. Detonáláskor szúróláng szerű az égés, az égéstér egyes pontjain,pont olyan, mint a lánghegesztő, csak kicsiben!
Azokat a krátereket akarom most eltüntetni.Asszem elégles becsiszolni csiszolópasztával.AMugy nemtom mitől van,már énis sokat agyaltam rajta.Nemtört a gyűrűm és a dugó sem vert bele
Eccer, egy cigányembernek, aki a fiával motorozott, adtam benzint, mert kifogyott neki. Betöltöttük, berugja, és olyan furi 1 hengeres hangja volt. Namondom gyertyakulcs, stb
Vatta új, teljesen használatlan gyertya röhögött az egyik hengerben,olyan, ami még életében nem gyujtott egyet sem:) Kérdeztem, hogy mióta nem megy az egyik henger, erre mondi, hogy pár hete vette, kicsit ő is gyengének érezte, de azóta ilyen, igy megy vele:)
Ha ez a te motorodban volt, akkor valamit csinálj vele, mert ez kurvára detonált, lehet látni a préssáv élén a krátereket. Lehet, pölö,hogy nem belevaló dugó került bele, ami domborúbb volt mint az eredeti, ilyenkor a préssáv az éle felé szűkül, és ahelyett, hogy a préssáv megkadályozná a detonálást, épphogy előidézi.