Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából tutira megveszem, már szóltam neki hogy kell, csak valahogy majd ki kell szabadítani a borostyán fogságából
Helyedbe megvenném na jó8 csáááá
Teljesen átfaragnám...
Jógépek azok is Sokat járkáltam vele,csak marhánn rázkódik 250es az nyomatékosabb
Ezt azért mondom mert van ennyiért egy, aztán lehet faragok belőle valamit, megveszem, legyen mit barkácsolni
Egyébként irigyellek, de lehet veszek egy 350es jawat 5 ezerért
hát innen sajna nem tudtam megállípítani
Ami az adatlapomon van az 125 de ez a hengerfej 175 ösé.a 175 ös blokkot akarom majd beletenni csak megkéne géózni...
az addig akkor rendben van hogy cz, de milyen cz? 125
sztem olyan 30ból megvagy (dugó függő)
írok inkább ide mert itt hamarabb kapok választ.
NA szal dugó,gyűrű csere+hónolás mennyibe jönne bele szerintetek kb?
Amúgy az
az lesz az.
Sziasztok! Zsótirs ha látod ezt az üzenetet akkor írj vissza! Segítség kellene! Kellenne annak helynek a címe ahol dolgozol v telszám is jó mert szarakodik a motorom ! Ha látod az üzenetet akkor írj ide v vegyél fel msn-re : katonacirhi@vipmail.hu Előre is kösz!
Nem láttam még ilyet, de talán CZ? a jelből erre következtetnék...
Jó, csak enm akartam lelőni, hátha valaki még szeretne találgatni:)
Nemcsak mitogeri, én is! Szeva! Téged is látni erre? Valamikor beugorhatnál...
Hát ez baszott csunya
Rajta van,jól látod
valszeg összelett hajtogatva azt azé lett ilyen
Nekem nem tetszik...
Hát nem tudom én is kempoztam fél évig egész jó volt csak rájöttem sokkal több hátránya lesz mint elönye és azért nem mindegy hogy hogy élsz még 40 évesen hogy már a csontjaid ropognak és már mindened szarrá van ütve és már felállni is alig tudsz a sok sérüléstől meg a porcaid és izűleteid szétmennek vagy úgy hogy 40 évesen még fel tudsz állni és akár menni focizni ki a kertbe ezzel nem azt mondom hogy a küzdősport szar. Dehogyis jól kilehet élni az agresszivitást csak én inkább a lightosabb sportoknál maradok és a "gyurásnál"
az úgy müködik normálisan,alapjáraton azért nyit,hogy tisztuljona szelep,mert léteznek a világon olyan hurkák akik nem forgatják,és úgy berohadna a szelep.régebbi af1-eknél meg ugyvolt,ha ráléptél a hátsófékre,akkor egy bowden kinyitotta a powert,így oldották meg a tisztitást.