Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értelek én!de ennyi erővel a biciklizésben is megnézhetjük,hány ember halt meg.Ha meghalok egyszer,nem azért lesz mert 300-zal száguldozok.Én élvezem hogy motorozhatok,hogy túrázhatok.Nem mondom hogy nem fordult még meg a fejemben hogy más hibájából meghalok,de felesleges ezen aggódni.Azért mert az emberből szülő lesz,még nem kell mindenről lemondani.
az a különbség h nem 16 éves vagyok, elmondják a véleményüket és szomorúan tudomásul vették azt h nem abban a korban vagyok h eltiltsanak ettől meg iyenek.
az utolsó dolog lenne h gyerekemet motorozni tanítsam. és mit csinálsz ha ésszel teszi és átmegy rajta egy kamion? vigasztalni fog? vagy vele ez nem történhez meg?
qrvára nincs világrengető véleményem te hiszed azt h nagy liberális világrengető véleményed van. ha valaki nem fogja fel milyen felelősség egy gyerek akkor nincs miről vitázni ennyi.
Hayabusagirl: nekem nincs gyerekem és nem tartozom felelőséggel senkinek ugy ah te.
Na ez az!Az én fiam 5 éves,és quadozik,motorozik.Nem azért mert szeretném ha összetörné magát,hanem mert vannak mál céljai és segitem ebben.És ha felnő,akkor is támogatni fogom ebben.De azt hiszem,ezzel csak szitom a tüzet,kár volt irni.
igazad van, sztem bencce épp kivan a rizstől :))
én gyerekem tuti motorozni fog, még ha nem akarom akkor is. Mindenki belebolondul a motorozásba aki a környezetemben van. (anyámék is, csak ők máshogy)

Bencce,
"egyébként mostanában nem is volt fent, lehet h eljátszotta megint a téli motorost és elnylat valahol de csak nem"

mégis mi a kurvaanyámmal játszanám el a téli motorost? rollerrrel?
nem tetszene. nekem a mentalitás nem tetszik boccs. azt hogy nem voltál még ringen pedigg épp a roszabb.
nekem pl bnőm megmondta ha lesznek gyerekeink (jó ez még odéb van ) akkor versenyezni versenyezhetek de utca nuku... és szerintem ez igy helyes. számold össze hol hányak halnak meg.
Akkor te miért motorozol?Nem veszekedni akarok én,mert azt nem szeretem.Csak próbállak megérteni.
na tessék még egy huszéves a nagy világrengetö véleményeivel,, figyelj te okos tojás a lányom majdnem akkora mint te vagy, és ha holnap arra ébredne hogy motorozni szeretne, én megtanitanám arra hogy azt jol és ésszel tegye,,,,,
amugy te mit szolnál a marha nagy igazságaiddal ha holnaptol a TE SZŰLEID IS ELKEZDENÉNEK ugyan igy gondolkozni a te igazságodrol,,?
Ha apriliám lenne,gondolom tetszene hogy motorozom...Vagy valami kisebb ccm-s mocim.
Ha valaki igazán szeret,ezzel együtt fogad el hogy szeretek motorozni.Úgylátszik engem imádnak....ennyi erővel ne üljek autóba mert hátha meghalok.Vagy hány repülő zuhant le,stb...
igazad van hayabusagirl, és nehogy már egy ekkora pisisnek bizonygasd hogy milyen vagy,, teljesen jo vagy igy, azt csinálod amit szeretsz csinálni, és ugy éled az életedet ahogy mások csak álmodnak rola,, gratula,,,
És én úgy vagyok vele,ha kilépek az utcára,máris veszélyben az életem!Elüthetnek a zebrán,magával sodorhat a busz,elüthet egy autó.Na meg a te motorod talán különbözik a többitől?Azzal is meg lehet halni
igen képzeld el nem a kását kell otthon kevergetnie, de nem is hayabusáznia kell. én személy szerint meg nem engedném ha majd gyerekem lesz h feleségem motorra üljön, még mögém sem... szerintem gáz ha ezt valaki nem fogja fel. szerintem te is kapásból fel tudsz sorolni 1-2 oyan embert aki normálisan motorozott és már sehol nincsenek... vagy nézz be a gsr topicba, h ott hány gyerek maradt apa nélkül... grat a felelősségteljes gondolkodásodhoz.
Na végre valaki!nem attól függ hogy meghalok-e hogy mekkora a mocim.És nem csak eszetlen motorosok vannak.Én személy szerint túrázni szeretek,és MÉG SOHA nem voltam ringen!És attól hogy motorozom,még senkinél nem vagyok kevesebb,tudok főzni.És a férjem büszke rám hogy ilyen felesége van mint én!Meg a fiam is büszke hogy ilyen anyukája van mint én.És ennél több nekem nem kell!
Jó étvágyat!Megértelek!
szerinted egy nönek otthon kell űlnie és kevergetni a kását? te nagyokos , miért nevelnék mások fel a gyerekét ha normálisan motorozik? a faszom televan az ilyen kis huszéves észoszto inteligenciákkal,,,
megyek kajálni, aztán délután felnézek még
csak nem ide!
Az még nem alkoholizmus hogy véletlenül 3 pohár pezsgőt ittunk meg és egy kicsit jó kedvünk volt tőle!Kiváncsi lennék,anyádat mondjuk szilveszterkor 2 pohár pezsgő után hányan nevezik alkoholistának.Remélem sokan
látod, mondtam, hogy ide ilyen sokeszűek járnak...
csak tudod kedves észlény, attól, hogy valaki iszik alkalmakkor, az nem jelenti, hogy alkoholista!
De te már biztos tapasztaltabb vagy nála!
Téged biztos eldobtak a szüleid! vagy keveset löktek rajtad!
Na én rád semmi rosszat nem mondtam úgyhogy fogd vissza magad!Miért nevelnék fel idegenek?Meg kemény motoros?Honnan ismersz te hogy milyen vagyok?
Én úgy vagyok vele,hogy nem érdemes bizonygatni amit én úgyis tudok.Nem tartozom én senkinek azzal.
majd akkor is buszke lesz valoszinuleg amikor idegenek nevelik fel mert az anyja ilyen kemeny motoros no ennyit a nagy intelligenciadrol
tudom, 1x leugattak, h nemtom még berúgni se a 125-ös etz-t...
aztán nagyot néztek
Hát igen... Akad egy-két iylen egyén,főleg ebbe a topicban